Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6961A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698886717
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
Nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 31705
Statystyki oparte są o 88728 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86726 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 kwi 2020 00:02:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m :
Krótki, edytorski opis HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m

Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m
Więcej>>>
HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m:
Oficjalny tekst marketingowy HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m został dodany przez producenta

Firmy zajmujące się tworzeniem plakatów i prezentacji. Wystawy sklepowe, powiększenia fotografii, wydruki próbne, reprodukcje artystyczne. Artyści graficy, laboratoria fotograficzne, zakłady poligraficzne, firmy wykonujące oznakowania. Systemy informacji geograficznej (GIS). Wspomagane komputerowo projektowanie urządzeń mechanicznych (MCAD).

Krótkie podsumowanie opisu HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m:
To krótkie podsumowanie HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m

Długie podsumowanie opisu HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Papier Photo Imaging Satin — 1524 mm x 30,5 m