Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP C6964A papier fotograficzny Biały Połysk

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
C6964A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6964A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698886748
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
Papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 53603
Statystyki oparte są o 88728 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86726 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 10 mar 2020 01:52:53
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>
HP C6964A papier fotograficzny Biały Połysk:
Oficjalny tekst marketingowy HP C6964A papier fotograficzny Biały Połysk został dodany przez producenta

Papier HP Photo Imaging Gloss to silnie błyszczący materiał do szybkiego druku fotograficznej jakości plakatów, materiałów wystawienniczych i oznakowań do wykorzystania w pomieszczeniach zamkniętych.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP C6964A papier fotograficzny Biały Połysk:
To krótkie podsumowanie HP C6964A papier fotograficzny Biały Połysk arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP C6964A, Biały, Połysk, 189 g/m², 106,7 cm, 30,5 m

Długie podsumowanie opisu HP C6964A papier fotograficzny Biały Połysk:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP C6964A papier fotograficzny Biały Połysk oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP C6964A. Kolor produktu: Biały, Wykończenie nośnika: Połysk, Waga nośnika: 189 g/m². Szerokość rolki: 106,7 cm, Długość rolki: 30,5 m

Cechy
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Wykończenie nośnika *
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Połysk
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
189 g/m²
Waga i rozmiary
Szerokość rolki
106,7 cm
Długość rolki
30,5 m
Customer service details
X