Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C6977C
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0848412013153
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 136747
Statystyki oparte są o 74560 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72839 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 lis 2017 09:38:05
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
HP Heavyweight Coated Paper (0,8MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: Wielkoformatowe nośniki HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja jest dostępna na stronie http:///go/HPMediaWarranties. Aby zgłosić reklamację gwarancyjną, należy się skontaktować z działem obsługi klienta HP.
Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe nośniki HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych. Jeśli HP zostanie powiadomiony o takich wadach w czasie trwania gwarancji, to według własnego uznania wymieni wadliwe produkty na takie same lub podobne albo zwróci koszt zakupu. Aby zgłosić reklamację gwarancyjną, należy się skontaktować z działem obsługi klienta HP. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI, W TYM GWARANCJE PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, HP ANI JEGO DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SZCZEGÓLNE, PRZYPADKOWE, NASTĘPCZE (W TYM UTRATĘ ZYSKÓW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD PODSTAWY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY (KONTRAKTOWA, DELIKTOWA LUB DOWOLNA INNA). O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, ŚRODKI ZARADCZE OPISANE W NINIEJSZEJ GWARANCJI SĄ WYŁĄCZNYMI ŚRODKAMI ZARADCZYMI PRZYSŁUGUJĄCYMI UŻYTKOWNIKOWI. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ, NIE OGRANICZAJĄ ANI NIE ZMIENIAJĄ UPRAWNIEŃ USTAWOWYCH NABYWCY Z TYTUŁU NABYCIA TEGO PRODUKTU.
Długa nazwa produktu HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy :
Krótki, edytorski opis HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy

Papier HP Heavyweight Coated, 130 g/m2 - 1524 mm x 30,5 m
Więcej>>>

HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy:
Oficjalny tekst marketingowy HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy został dodany przez producenta
Dokumenty drukowane z zachowaniem krótkich terminów można zwijać w roli lub układać jeden na drugi natychmiast po wyjęciu z drukarki. Idealny do wydruków o bogatych, wiernie odtworzonych kolorach, projektów graficznych i wydruków próbnych — papier z certyfikatem PEFC jest łatwy w obsłudze i zapewnia wydruki zawsze takiej samej, wysokiej jakości.

Stała, wysoka jakość wszystkich wydruków w przypadku grafiki, ilustracji, a także grafiki wymagającej małej ilości atramentu.Wydruki można oglądać natychmiast po wyjęciu z drukarki. Udoskonalona powłoka zapewnia odporność na ścieranie atramentu. Dzięki temu można bardzo szybko realizować zamówienia.Wysokiej jakości biały, lśniący papier zapewnia większą wszechstronność. Papier z certyfikatem PEFC umożliwia realizację projektów oraz osiągnięcie celów firmy i klientów w zakresie ochrony środowiska w przypadku projektów graficznych, wydruków próbnych, a także rysunków o precyzyjnych liniach i ilustracji.
Krótkie podsumowanie opisu HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy:
To krótkie podsumowanie HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft), Matowy, Niemcy, 15 - 35 °C, 1574,8 x 111,25 x 107,95 mm, 7,19 kg, 5,08 cm
Długie podsumowanie opisu HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy :

HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft). Wykończenie nośnika: Matowy, Kraj pochodzenia: Niemcy. Wymiary opakowania (SxGxW): 1574,8 x 111,25 x 107,95 mm, Waga wraz z opakowaniem: 7,19 kg. Wymiary rdzenia: 5,08 cm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Heavyweight Coated Paper 1524 mm x 30.5 m (60 in x 100 ft) Matowy nośnik wielkoformatowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Opis ogólny
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matowy
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
130
Kraj pochodzenia
Kraj, w którym wytworzono produkt.
Niemcy
Praca
Termin przydatności do użycia
Okres czasu przez który produkt może być przechowywany przed użyciem
1
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 35 °C
Waga i rozmiary
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
1574,8 x 111,25 x 107,95 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
7,19 kg
Pozostałe właściwości
Wymiary rdzenia
5,08 cm
Odcień bieli
Pomiar ilości światła odbitego i metoda pomiaru
89%
Biel
Pomiar barwy powierzchni nośnika i metoda pomiaru
144
Rozmiar rdzenia
2
Państwo Dystrybutor
Nederland 2 distributor(s)
Portugal 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Türkiye 1 distributor(s)
Magyarország 1 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
X