Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Color LaserJet 8550gn Printer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Color LaserJet 8550gn Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7099A
Kategoria
Drukarki laserowe są urządzeniami, które szybko drukują wysokiej jakości tekst lub ilustracje. Robią to bardzo dokładnie przez zastosowanie tonera (rodzaj atramentu w proszku) do papieru, a następnie podgrzewają papier, tak że toner ulega stopieniu i przykleja się do papieru.
Drukarki laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 49645
Statystyki oparte są o 86353 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 84376 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 lis 2019 11:44:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP Color LaserJet 8550gn Printer :
Krótki, edytorski opis HP Color LaserJet 8550gn Printer

Color LaserJet 8550gn Printer
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Color LaserJet 8550gn Printer:
To krótkie podsumowanie HP Color LaserJet 8550gn Printer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Color LaserJet 8550gn Printer

Długie podsumowanie opisu HP Color LaserJet 8550gn Printer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Color LaserJet 8550gn Printer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Color LaserJet 8550gn Printer

Customer service details