Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7884A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184927508
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 26063
Statystyki oparte są o 74981 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73270 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 sie 2005
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets
Długie podsumowanie opisu HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny :

HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Semi-gloss Proofing Paper 150 g/m²-A3+/330 mm x 483 mm-50 sheets papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X