Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m papier fotograficzny

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7952A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184825354
Kategoria
Papier fotograficzny został specjalnie zaprojektowany do drukowania zdjęć. Użyj go, aby doskonale wydrukować swoje zdjęcia.
papier fotograficzny
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 46415
Statystyki oparte są o 74584 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72864 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 lip 2017 22:34:52
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>

HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m papier fotograficzny:
Oficjalny tekst marketingowy HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m papier fotograficzny został dodany przez producenta
Papier HP Proofing RC Satin to wysokiej jakości papier fotograficzny z satynową powłoką i matowym spodem. Ten biały, nieprzejrzysty nośnik służy do tworzenia wydruków próbnych na drukarkach HP Designjet.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m papier fotograficzny:
To krótkie podsumowanie HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m papier fotograficzny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m
Długie podsumowanie opisu HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m papier fotograficzny :

HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP RC Satin Proofing Paper 200 g/m²-36"/914 mm x 22.9 m papier fotograficzny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

X