Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m nośnik wielkoformatowy

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7957A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184825408
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 06 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 50854
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 06-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 22 lip 2017 22:35:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>

HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m nośnik wielkoformatowy:
Oficjalny tekst marketingowy HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m nośnik wielkoformatowy został dodany przez producenta
Folia HP Polyester Film Opaque White Glossy jest nieprzejrzystym nośnikiem poliestrowym wysokiej jakości, z białym, silnie błyszczącym wykończeniem do uniwersalnych zastosowań. Unikatowa formuła predysponuje tę szybko schnącą folię do licznych zastosowań wymagających kolorowego druku atramentowego.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m nośnik wielkoformatowy:
To krótkie podsumowanie HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m nośnik wielkoformatowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m
Długie podsumowanie opisu HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m nośnik wielkoformatowy :

HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP White Glossy Opaque Polyester Film 170 g/m²-42"/1067 mm x 15.2 m nośnik wielkoformatowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X