Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Reverse Print Matte Backlit Film
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C7961A
Kategoria
Film do drukarek laserowych lub kserokopiarek, który może być potem wyświetlany przez rzutnik.
filmy matowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 23 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 64238
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 23-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 lis 2017 09:49:55
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
HP Backlit Reverse Print Matte (0,0MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.
Standardowa gwarancja: HP gwarantuje, że jego wielkoformatowe materiały drukarskie są wolne od defektów i wad produkcyjnych i zostały zaprojektowane tak, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze sprzedawcą HP.
Długa nazwa produktu HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy :
Krótki, edytorski opis HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy

Folia HP Reverse Print Backlit matowa - 1372 mm x 22,9 m
Więcej>>>

HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy:
Oficjalny tekst marketingowy HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy został dodany przez producenta
Folia HP Reverse Film Print Backlit, matowa, to przezroczysty nośnik poliestrowy do drukowania zaawansowanych prac graficznych. Matowa z jednej strony i błyszcząca z drugiej, folia ta jest przeznaczona do druku na drukarkach HP Designjet.

Śnieżnobiała warstwa rozprowadzająca matowej folii HP Backlit Film Reverse Print umożliwia prezentację wydruków stroną zadrukowaną (wykończenie matowe) lub tylną (wykończenie błyszczące). Matowa strona jest przeznaczona do wykonywania wydruków lustrzanych, druku prezentacji lub fotografii do podświetlanych kasetonów.Folia HP Backlit Film Reverse Print, matowa umożliwia uzyskanie wydruków wysokiej jakości o wspaniałych kolorach i ostrych krawędziach. Specjalna powłoka chroni obraz przed utlenianiem i blaknięciem, znacznie zwiększając jego trwałość.Folia HP Backlit Film Reverse Print, matowa jest doskonała do druku elementów wystawowych i innych przyciągających wzrok, podświetlanych z tyłu wydruków.
Krótkie podsumowanie opisu HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy:
To krótkie podsumowanie HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Reverse Print Matte Backlit Film
Długie podsumowanie opisu HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy :

HP Reverse Print Matte Backlit Film

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Reverse Print Matte Backlit Film 22.9m film matowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Szczegóły Techniczne
Długość *
Wartość mierzona z jednego końca przedmiotu do drugiego; większy z dwóch wymiarów przedmiotu.
22,9 m
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
160 g/m²
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matowy
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1390 x 127 x 127 mm
Szczegóły Techniczne
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
10 - 30 °C
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
X