Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Officejet d135 All-in-One Printer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Officejet d135 All-in-One Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C8375A
Kategoria
Wielofunkcyjne jest tak naprawdę urządzenie wszystko-w-jednym (AIO); jest to zarówno skaner i drukarka oraz ma często nawet funkcje faksu. Faktycznie, więc jest to kopiarka ale taka, która zawiera dostępne osobno funkcje skanowania i drukowania. Wszystko to jest wielką zaletą, przy ograniczonej przestrzeni biurowej. Ponadto, umożliwia szybszą i bardziej efektywną pracę przy użyciu wygodnych specjalnych funkcjami urządzenia.
Wielofunkcyjne
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 32930
Statystyki oparte są o 82228 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80349 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 paź 2017 22:45:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Officejet d135 All-in-One Printer:
To krótkie podsumowanie HP Officejet d135 All-in-One Printer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Officejet d135 All-in-One Printer

Długie podsumowanie opisu HP Officejet d135 All-in-One Printer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Officejet d135 All-in-One Printer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Officejet d135 All-in-One Printer

Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2011-09-26 16:29:49
Testseek has collected 1 expert review for HP Officejet d135 All-in-One Printer and the rating is 80 of 100. Click below and use Testseek to find all ratings, product awards and conclusions.
80%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
pcmag.com
Updated:
2011-09-26 16:29:46
80%
Customer service details