To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
343 Tri-color Original Ink Cartridge
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C8766EE#401
Kategoria
Kartridż atramentowy do drukarek atramentowych
Naboje z tuszem
Icecat Product ID :
Jakość arkusza dokumentowego: created by   HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
created by   HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 64215
Statystyki oparte są o 97136 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94642 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 Mar 2017 12:11:24
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 6310 (1.0 MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: HP gwarantuje, że wkłady drukujące, wkłady atramentowe i głowice drukujące HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji.
Gwarancja: HP gwarantuje, że wkłady drukujące, wkłady atramentowe i głowice drukujące HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych przez okres obowiązywania gwarancji. Produkt objęty jest gwarancją, jeśli używany jest w przeznaczonej do tego drukarce HP lub drukarce autoryzowanego producenta OEM. W przypadku wadliwego produktu HP zobowiązuje się, wedle własnego uznania, zwrócić koszty zakupu produktu lub wymienić go na produkt pozbawiony wad. Listę numerów telefonicznej pomocy technicznej i warunki zwrotu urządzenia do punktu sprzedaży można znaleźć na stronie pomocy technicznej HP pod adresem http:///support.
Długa nazwa produktu HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem :
Krótki, edytorski opis HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem

Trójkolorowy wkład drukujący HP 343 z atramentami Vivera
Więcej>>>
HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem:
Oficjalny tekst marketingowy HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem został dodany przez producenta

Drukowanie żywej grafiki i zdjęć w bogatej, realistycznej gamie kolorystycznej. Wydruki wykonane za pomocą atramentów HP na papierze HP Photo Premium Plus przetrwają dziesiątki lat.

Krótkie podsumowanie opisu HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem:
To krótkie podsumowanie HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge

Długie podsumowanie opisu HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge nabój z tuszem oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 343 Tri-color Original Ink Cartridge