Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP LaserJet 4100n Printer Bundle

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
LaserJet 4100n Printer Bundle
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
C9165A
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184844126 show
Kategoria
Drukarki laserowe są urządzeniami, które szybko drukują wysokiej jakości tekst lub ilustracje. Robią to bardzo dokładnie przez zastosowanie tonera (rodzaj atramentu w proszku) do papieru, a następnie podgrzewają papier, tak że toner ulega stopieniu i przykleja się do papieru.
Drukarki laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 kwi 2001
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 19948
Statystyki oparte są o 81724 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-04-01 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79865 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 18 paź 2012 16:16:28
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP LaserJet 4100n Printer Bundle :
Krótki, edytorski opis HP LaserJet 4100n Printer Bundle

LaserJet 4100n Printer Bundle
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP LaserJet 4100n Printer Bundle:
To krótkie podsumowanie HP LaserJet 4100n Printer Bundle arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP LaserJet 4100n Printer Bundle

Długie podsumowanie opisu HP LaserJet 4100n Printer Bundle:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP LaserJet 4100n Printer Bundle oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP LaserJet 4100n Printer Bundle

Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2015-09-01 06:37:24
Testseek has collected 2 expert reviews for HP LaserJet 4100n Printer Bundle and the average expert rating is 77 of 100. The average score reflects the expert community’s view on this product. Click below and use Testseek to see all ratings, product awards and conclusions.
77%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
zdnet.co.uk
Updated:
2015-09-01 06:37:23
A very capable printer for workgroups with high throughput requirements.
77%
v3.co.uk
Updated:
2015-09-01 06:37:23
The perfect digital sender for any office that produces lots of output.
0%
Customer service details
X