Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
CHP112
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 113574
Statystyki oparte są o 74624 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72898 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 lis 2017 21:28:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją oraz serwisem i pomocą techniczną Centrum Obsługi Klienta HP.
Gwarancja: ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa ustawowe.
Długa nazwa produktu HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm :
Krótki, edytorski opis HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm

Papier HP Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm
Więcej>>>

HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm:
Oficjalny tekst marketingowy HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm został dodany przez producenta
Papier HP Office jest przeznaczony do różnych zastosowań biurowych — drukowania notatek, szkiców, kopii dokumentów, załączników do wiadomości e-mail, notatek ze spotkań, ulotek i zestawień danych. Zwiększa wydajność i zmniejsza częstotliwość interwencji użytkownika.
Krótkie podsumowanie opisu HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm:
To krótkie podsumowanie HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm
Długie podsumowanie opisu HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm :

HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Papier Office – 5 ryz/dziurkowany z 4 otworami/A4/210 x 297 mm oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

X