Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
DU396T#ABH
Kategoria
Notebook, także znany jako laptop jest przenośnym komputerem. W trakcie szukania nowego laptopa, warto zastanowić się, gdzie będzie on używany. Czy będzie używany w drodze? Jeśli tak, odpowiedni jest model ze specjalnym przenośnym procesorem oszczędzania energii, z dobrą baterią i wystarczająco małym wyświetlaczem. Pozwoli to na dłuższą pracę z tą samą baterią i zaoszczędzi trudu zabierania dużego wyświetlacza zużywającego dużo wartościowej baterii. A może laptop będzie głównie używany w miejscu z dostępem do gniazdka? Wtedy dobry jest model z pulpitem procesora (więcej mocy za mniejsze pieniądze) i zwykłą baterią, zaoszczędzi to dużo pieniędzy, które można wydać na większy ekran, ukróci pracę, ponieważ można na raz przeglądać więcej informacji i jest on wspaniały do multimediów.
Notebooki/laptopy
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 11407
Statystyki oparte są o 96359 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94187 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:27:51
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA:
To krótkie podsumowanie HP Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA

Długie podsumowanie opisu HP Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Compaq nx5000 P-M 1,5 Ghz CENTRINO 30GB DVD/CD-RW WLAN 256MB XPH 15,0-inch XGA