Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
EU374ET#AK6#*L1706
Kategoria
Komputery osobiste, w skrócie PC, są komputerami do osobistego użytkowania. Zawsze zawierają następujące elementy: - procesor (CPU), jest sercem komputera, gdzie odbywa się przetwarzanie danych. -Pamięć (RAM), jest bardzo szybką pamięcią, w której przechowywane są dane tymczasowe przed przetworzeniem ich przez procesor. - Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. - Karta graficzna, jest częścią komputera odpowiedzialną za przetwarzanie grafiki. Płyta główna MicroATX często ma zintegrowaną kartę graficzną. Te zintegrowane karty graficzne są reguły nieodpowiednie do gier komputerowych, ale wystarczająco dobre do oglądanie filmów.
komputery osobiste/workstations
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9560
Statystyki oparte są o 75020 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73304 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 30 mar 2017 05:20:49
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC:
To krótkie podsumowanie HP Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC
Długie podsumowanie opisu HP Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC :

HP Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Compaq dx2200 P4 541 HT 512M/80G DVD-CD/RW WXP Pro Microtower PC oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X