Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP F2100A USB Optyczny Oburęczny Niebieski myszka

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
F2100A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F2100A
Kategoria
Myszka jest drugim najważniejszym sposobem komunikowania się z komputerem. Proszę zwrócić uwagę na wybór odpowiedniego rodzaju połączenia podczas zakupu myszki. Istnieją trzy różne rodzaje: - USB jest najbardziej nowoczesne. Można je rozpoznać po prostokątnym złączu. - złącza PS/2 są okrągłe. Ten typ połączeń jest powszechnie wykorzystywany w komputerach PC. - Bluetooth jest kolejną nowoczesną (bezprzewodową) metodą łączenia.
myszki
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 71825
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 gru 2017 04:52:19
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP F2100A USB Optyczny Oburęczny Niebieski myszka:
To krótkie podsumowanie HP F2100A USB Optyczny Oburęczny Niebieski myszka arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP F2100A, Oburęczny, Optyczny, USB, Niebieski
Długie podsumowanie opisu HP F2100A USB Optyczny Oburęczny Niebieski myszka :

HP F2100A. Rozmiar układu: Oburęczny. Technologia wykrywania ruchu: Optyczny, Interfejs urządzenia: USB, Liczba przycisków: 3, Typ przewijania (scroll type): Koło. Źródło zasilania: Kabel.. Kolor produktu: Niebieski

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP F2100A USB Optyczny Oburęczny Niebieski myszka oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Urządzenie wejściowe
Interfejs urządzenia *
Gniazda, przez które urządzenie można podłączyć do innych urządzeń.
USB
Liczba przycisków *
Liczba przycisków na urządzeniu.
3
Typ przewijania (scroll type) *
Rodzaj przewijania w urządzeniu wejściowym.
Koło
Technologia wykrywania ruchu *
Optyczny
Rekomendowane użycie *
Przeznaczenie produktu, sposób korzystania z niego (np. określenie odpowiedniej temperatury otoczenia).
Notebook
Urządzenie wejściowe
Rolka przewijająca
Przewijanie w określonym kierunku wyświetlanego tekstu lub obrazu , aby zobaczyć inne jego części.
Yes
Design
Rozmiar układu *
Opis cech zewnętrznych produktu.
Oburęczny
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Niebieski
Ergonomia
Obsługa funkcji Plug & Play
Informuje czy dany produkt obsługuje funkcję "podłącz i graj" ("plug & play"). Podłącz i graj jest rodzajem urządzenia bądź oprogramowania, które może być używane natychmiast po jego podłączeniu, w przeciwieństwie do urządzeń bądź oprogramowania wymagających konfiguracji.
Yes
Zarządzanie energią
Źródło zasilania
Źródło zasilania urządzenia, np. napięcie sieciowe.
Kabel.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
X