Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
F3951H
Kategoria
Notebook, także znany jako laptop jest przenośnym komputerem. W trakcie szukania nowego laptopa, warto zastanowić się, gdzie będzie on używany. Czy będzie używany w drodze? Jeśli tak, odpowiedni jest model ze specjalnym przenośnym procesorem oszczędzania energii, z dobrą baterią i wystarczająco małym wyświetlaczem. Pozwoli to na dłuższą pracę z tą samą baterią i zaoszczędzi trudu zabierania dużego wyświetlacza zużywającego dużo wartościowej baterii. A może laptop będzie głównie używany w miejscu z dostępem do gniazdka? Wtedy dobry jest model z pulpitem procesora (więcej mocy za mniejsze pieniądze) i zwykłą baterią, zaoszczędzi to dużo pieniędzy, które można wydać na większy ekran, ukróci pracę, ponieważ można na raz przeglądać więcej informacji i jest on wspaniały do multimediów.
Notebooki/laptopy
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 27 cze 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 11623
Statystyki oparte są o 80713 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 27-06-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78874 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:05:08
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he:
To krótkie podsumowanie HP omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he

Długie podsumowanie opisu HP omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP omnibook xe3 PIII-M/933 MHz 128M/20g 14.1" TFT XGA cdrw s/w modem/LAN WXP he

Customer service details
X