Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 1 GB Secure Digital Memory Card karta zabezpieczająca typu smart

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
1 GB Secure Digital Memory Card
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
FA283A#AC3
Kategoria
Karty kieszonkowe ze zintegrowanym obwodem. Karty typu smart zapewniają identyfikację, uwierzytelnienie i przechowywanie danych. Gwarantują wysoki stopień bezpieczeństwa zapisanych danych (SSO).
Karta zabezpieczająca typu smart
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 51921
Statystyki oparte są o 96377 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94200 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 04:28:37
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Komputery kieszonkowe HP iPAQ z serii hx2000 (0.5 MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP 1 GB Secure Digital Memory Card karta zabezpieczająca typu smart:
To krótkie podsumowanie HP 1 GB Secure Digital Memory Card karta zabezpieczająca typu smart arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 1 GB Secure Digital Memory Card

Długie podsumowanie opisu HP 1 GB Secure Digital Memory Card karta zabezpieczająca typu smart:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 1 GB Secure Digital Memory Card karta zabezpieczająca typu smart oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 1 GB Secure Digital Memory Card