Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP FA391A Komputer trzymany w ręku Pokrowiec Czarny

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
FA391A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
FA391A#AC3
Kategoria
Futerały na urządzenia przenośne, takie jak aparaty i laptopy.
Futerały na urządzenia peryferyjne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 31 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 34925
Statystyki oparte są o 82243 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 31-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 80359 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 21 wrz 2018 02:13:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP FA391A Komputer trzymany w ręku Pokrowiec Czarny :
Krótki, edytorski opis HP FA391A Komputer trzymany w ręku Pokrowiec Czarny

Okienko twardej obudowy z przejrzystego, mocnego plastiku chroni ekran przed uszkodzeniem i nie przeszkadza w korzystaniu z ekranu dotykowego i przycisków. Chroń swój komputer kieszonkowy iPAQ podczas pracy w trudnych warunkach.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP FA391A Komputer trzymany w ręku Pokrowiec Czarny:
To krótkie podsumowanie HP FA391A Komputer trzymany w ręku Pokrowiec Czarny arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP FA391A

Długie podsumowanie opisu HP FA391A Komputer trzymany w ręku Pokrowiec Czarny:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP FA391A Komputer trzymany w ręku Pokrowiec Czarny oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP FA391A

Państwo Dystrybutor
Nederland 1 distributor(s)
United Kingdom 2 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)
Customer service details