Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Compaq dc5100 Microtower PC

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Compaq dc5100 Microtower PC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PT011AW
Kategoria
Komputery osobiste, w skrócie PC, są komputerami do osobistego użytkowania. Zawsze zawierają następujące elementy: - procesor (CPU), jest sercem komputera, gdzie odbywa się przetwarzanie danych. -Pamięć (RAM), jest bardzo szybką pamięcią, w której przechowywane są dane tymczasowe przed przetworzeniem ich przez procesor. - Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. - Karta graficzna, jest częścią komputera odpowiedzialną za przetwarzanie grafiki. Płyta główna MicroATX często ma zintegrowaną kartę graficzną. Te zintegrowane karty graficzne są reguły nieodpowiednie do gier komputerowych, ale wystarczająco dobre do oglądanie filmów.
Komputery osobiste/workstations
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8706
Statystyki oparte są o 85005 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83051 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 cze 2019 00:24:48
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Standardowa gwarancja: Standardowa gwarancja 3-3-3 z serwisem HP Services. Zasady i warunki zależą od kraju. Obowiązują pewne ograniczenia i wyłączenia
Długa nazwa produktu HP Compaq dc5100 Microtower PC :
Krótki, edytorski opis HP Compaq dc5100 Microtower PC

Większa wydajność i duże możliwości rozbudowy w konfiguracji typu mikrowieża.
Więcej>>>
HP Compaq dc5100 Microtower PC:
Oficjalny tekst marketingowy HP Compaq dc5100 Microtower PC został dodany przez producenta

Komputer biurkowy HP Compaq dc5100 dla firm zapewnia rozszerzone funkcje zarządzania, długi cykl użytkowania i popularne oprogramowanie, co obniża koszty obsługi serwisowej oraz upraszcza eksploatację w szerokiej gamie zastosowań biznesowych. Ten elastyczny komputer biurkowy, dotępny w dwóch konfiguracjach obudowy, udostępnia główne funkcje i umożliwia proste wdrożenie w każdej infrastrukturze informatycznej.

Krótkie podsumowanie opisu HP Compaq dc5100 Microtower PC:
To krótkie podsumowanie HP Compaq dc5100 Microtower PC arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Compaq dc5100 Microtower PC

Długie podsumowanie opisu HP Compaq dc5100 Microtower PC:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Compaq dc5100 Microtower PC oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Compaq dc5100 Microtower PC

Customer service details