Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PX971A#ABA1071
Kategoria
Platforma, na której można zainstalować komputer przenośny. Stacja dokująca zazwyczaj zawiera gniazda na karty rozszerzenia, kieszenie na urządzenia pamięciowe i złącza I/O dla urządzeń peryferyjnych, takich jak drukarki i monitory. Po włożeniu do stacji dokującej, komputer przenośny staje się komputerem stacjonarnym. Przede wszystkim, te same dane są dostępne w obu trybach, ponieważ znajdują się w pamięci komputera przenośnego. Koncepcja stacji dokujących związana jest z możliwością jednoczesnego korzystania z rozszerzonych możliwości komputera stacjonarnego oraz z przenośności laptopa. Dodatkowo stacje dokujące pozwalają na użycie pełno wymiarowej klawiatury i monitora, jeśli nie jest się w podróży.
Stacje dokujące
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 9690
Statystyki oparte są o 91403 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89352 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:32
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC :
Krótki, edytorski opis HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC

Mobilny replikator portów firmy Targus rozszerza możliwości notebooka o ważne funkcje komputera stacjonarnego.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC:
To krótkie podsumowanie HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC

Długie podsumowanie opisu HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Targus Branded USB 2.0 Port Replicator w/NIC

Customer service details
Array