Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
PY356AT show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
Kategoria
Mechanizm cienkiego klienta opiera się na serwerze, który przetwarza dane. Terminal klienta albo zwykły PC z wbudowanym klientem używany jest do wysłania sygnału do klawiatury i myszki i później - do odebrania go. Cienki klient nie przetwarza danych. Zalety cienkiego klienta to przedłużona wytrzymałość i bezpieczeństwo, ponieważ wykorzystywane jest centralne zarządzanie oprogramowaniem.
cieńcy klienci
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 19 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 16191
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 19-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 03 kwi 2017 13:19:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client:
To krótkie podsumowanie HP Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client
Długie podsumowanie opisu HP Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client :

HP Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Compaq t5520 Via Eden 800 MHz 64M Flash Rom 128M DDR SDRAM Windows CE Net Thin Client oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
X