Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q1298B A4 (210×297 mm) Satyna Biały papier do drukarek atramentowych

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q1298B
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1298B
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 04 paź 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 99117
Statystyki oparte są o 75516 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 04-10-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73788 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 16 gru 2017 16:40:12
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Papier HP LaserJet tough (0,1MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: Ten produkt HP objęty jest gwarancją, serwisem i wsparciem przez Centrum Obsługi Klienta HP. Jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany, odwiedź stronę internetową HP http:///support, aby znaleźć więcej informacji na temat serwisu i wsparcia HP, lub skorzystaj z gwarancji w miejscu zakupu. Nie ma to żadnego wpływu na Twoje prawa wynikające z ustawy.
Więcej>>>

HP Q1298B A4 (210×297 mm) Satyna Biały papier do drukarek atramentowych:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q1298B A4 (210×297 mm) Satyna Biały papier do drukarek atramentowych został dodany przez producenta
Papier HP LaserJet Tough jest bardzo wytrzymały. Satynowe wykończenie zapewnia bogate, żywe wydruki. Ten wyjątkowy papier nie rwie się i jest odporny na działanie czynników atmosferycznych – deszczu lub słońca. Wspaniałe rozwiązanie do druku dokumentów, które muszą być wytrzymałe i trwałe we wszystkich warunkach pogodowych. Papier ten zalecany jest do druku dokumentów, od których wymagana jest długa żywotność lub które mogą być poddane działaniu czynników atmosferycznych.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Q1298B A4 (210×297 mm) Satyna Biały papier do drukarek atramentowych:
To krótkie podsumowanie HP Q1298B A4 (210×297 mm) Satyna Biały papier do drukarek atramentowych arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Q1298B, A4 (210×297 mm), Satyna, Druk laserowy, Biały, 165 g/m², 50 arkusze
Długie podsumowanie opisu HP Q1298B A4 (210×297 mm) Satyna Biały papier do drukarek atramentowych :

HP Q1298B. Rozmiar papieru: A4 (210×297 mm), Wykończenie nośnika: Satyna, Rekomendowane użycie: Druk laserowy. Arkusze w ryzie: 50 arkusze. Szerokość: 220,2 mm, Głębokość kartonu: 309,9 mm, Wysokość pudełka: 19,1 mm

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q1298B A4 (210×297 mm) Satyna Biały papier do drukarek atramentowych oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Opis ogólny
Rozmiar papieru *
Rozmiar kartki, np. A4, A3.
A4 (210×297 mm)
Wykończenie nośnika *
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Satyna
Rekomendowane użycie *
Przeznaczenie produktu, sposób korzystania z niego (np. określenie odpowiedniej temperatury otoczenia).
Druk laserowy
Kolor produktu *
Kolor, np. czerwony, niebieski, zielony, czarny, biały.
Biały
Waga nośnika *
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
165 g/m²
Grubość nośnika
Fizyczna grubość mediów (papieru lub folii), wyrażona w mikrometrach.
5
Zawartość opakowania
Arkusze w ryzie *
Liczba kartek papieru w każdym opakowaniu.
50 arkusze
Waga i rozmiary
Szerokość
Odległość od jednej strony opakowania do drugiej.
220,2 mm
Głębokość kartonu
Odległość od początku do końca opakowania.
309,9 mm
Wysokość pudełka
Odległość od góry do dołu opakowania.
19,1 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
700 g
X