Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q1397A papier do plottera

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q1397A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1397A show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184660177 show
Kategoria
Papier do drukowania grafik wektorowych.
Papier do plottera
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 309532
Statystyki oparte są o 88728 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86726 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 mar 2020 08:52:41
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Papier HP Bond uniwersalny (0,1 MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Gwaracja: Gwarancja: Wielkoformatowe nośniki HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja jest dostępna na stronie http:///go/HPMediaWarranties. Aby zgłosić reklamację gwarancyjną, należy się skontaktować z działem obsługi klienta HP.
Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe nośniki HP są wolne od wad materiałowych i produkcyjnych. Jeśli HP zostanie powiadomiony o takich wadach w czasie trwania gwarancji, to według własnego uznania wymieni wadliwe produkty na takie same lub podobne albo zwróci koszt zakupu. Aby zgłosić reklamację gwarancyjną, należy się skontaktować z działem obsługi klienta HP. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI, W TYM GWARANCJE PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, HP ANI JEGO DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SZCZEGÓLNE, PRZYPADKOWE, NASTĘPCZE (W TYM UTRATĘ ZYSKÓW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD PODSTAWY ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SZKODY (KONTRAKTOWA, DELIKTOWA LUB DOWOLNA INNA). O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, ŚRODKI ZARADCZE OPISANE W NINIEJSZEJ GWARANCJI SĄ WYŁĄCZNYMI ŚRODKAMI ZARADCZYMI PRZYSŁUGUJĄCYMI UŻYTKOWNIKOWI. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ, NIE OGRANICZAJĄ ANI NIE ZMIENIAJĄ UPRAWNIEŃ USTAWOWYCH NABYWCY Z TYTUŁU NABYCIA TEGO PRODUKTU.
Długa nazwa produktu HP Q1397A papier do plottera :
Krótki, edytorski opis HP Q1397A papier do plottera

Papier HP Bond, uniwersalny, 80 g/m2 — 914 mm x 45,7 m
Więcej>>>
HP Q1397A papier do plottera:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q1397A papier do plottera został dodany przez producenta

Papier HP Bond uniwersalny zapewnia zauważalną różnicę w jakości dzięki technologii ColorPRO. Ten atrakcyjny cenowo papier z certyfikatem FSC®, wykorzystujący technologię ColorPRO, zapewnia efektowniejsze kolory, wyraźniejszy tekst oraz bardziej kontrastowe czernie, co pozwala uzyskiwać rezultaty profesjonalnej jakości z szybkością produkcyjną.

Widoczna różnica! Linie są bardziej precyzyjne, z ostrymi, dokładnie oddanymi szczegółami. Efektowna grafika w rozszerzonej palecie barw. Papier HP typu bond, uniwersalny, z technologią ColorPRO zapewnia profesjonalnej jakości, efektowne rezultaty.Błyskawiczne wydruki. Nośniki HP są opracowywane razem z oryginalnymi atramentami i drukarkami HP w celu zapewnienia niezawodnych, wysokiej jakości wydruków. Realizuj cele programu ochrony środowiska w swojej firmie oraz w firmach klientów, stosując łatwy w utylizacji papier z certyfikatem FSC®[1].Zoptymalizuj codzienne drukowanie dzięki niezawodnej, bezproblemowej wydajności ekonomicznych, uniwersalnych papierów HP typu bond. Jest dostępny w wielu formatach, w tym w metrycznych i jumbo, co pozwala usprawnić przepływ pracy, zwiększyć wydajność i obniżyć koszty druku.

Krótkie podsumowanie opisu HP Q1397A papier do plottera:
To krótkie podsumowanie HP Q1397A papier do plottera arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Q1397A, 80 g/m², 9,53 kg (21 funt), 111 x 108 x 965,2 mm, 4,19 kg, 11,1 cm (4.38"), 5,08 cm

Długie podsumowanie opisu HP Q1397A papier do plottera:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q1397A papier do plottera oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Q1397A. Gramatura: 80 g/m², Gramatura nośników (imperialna): 9,53 kg (21 funt). Wymiary produktu (SxGxW): 111 x 108 x 965,2 mm, Waga produktu: 4,19 kg, Rozmiar: 11,1 cm (4.38"). Wymiary opakowania (SxGxW): 111 x 108 x 965,2 mm, Waga wraz z opakowaniem: 34 kg. Ilość na palecie: 60 szt., Liczba Europalet: 60 szt., Waga paletki: 275 kg. Odcień bieli: 110%, Biel: 160 per ISO 11475 Test Method, Ilość: 1 szt.

Cechy
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
80 g/m²
Gramatura nośników (imperialna)
9,53 kg (21 funt)
Odcień bieli
Pomiar ilości światła odbitego i metoda pomiaru
110%
Biel
Pomiar barwy powierzchni nośnika i metoda pomiaru
160 per ISO 11475 Test Method
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt.
Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej
No
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
111 x 108 x 965,2 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
4,19 kg
Rozmiar
Wymiary produktu.
11,1 cm (4.38")
Wymiary rdzenia
5,08 cm
Warunki pracy
Zakres wilgotności względnej
20 - 70%
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 30 °C
Warunki pracy
Zakres temperatur (przechowywanie)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której bezpiecznie można przechowywać urządzenie.
5 - 40 °C
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f)
59 - 86 °F
Dopuszczalna wilgotność względna
10 - 80%
Dane opakowania
Wymiary opakowania (SxGxW)
Wymiary zapakowanego produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) w milimetrach.
111 x 108 x 965,2 mm
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
34 kg
Wymiary opakowania
111,3 x 108 x 939,8 mm (4.38 x 4.25 x 37")
Dane logistyczne
Ilość na palecie
Ilość pojedynczego produktu na paletę. Jeżeli w kartonie umieszczono więcej niż jeden produkt, liczba produktów (nie opakowań) na paletę.
60 szt.
Liczba Europalet
60 szt.
Waga paletki
275 kg
Wymiary palety
Wielkość palet (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
1199 x 798 x 1128 mm
Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.)
1219,2 x 1016 x 1127,3 mm (48 x 40 x 44.4")
Waga palety
419 kg (923.8 funt)
Waga Europalety
275 kg
Rozmiar palety (EU)
1199 x 798 x 1128 mm
Państwo Dystrybutor
Nederland 5 distributor(s)
United Kingdom 10 distributor(s)
España 2 distributor(s)
France 3 distributor(s)
Magyarország 2 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
Sverige 2 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Deutschland 7 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Czech Republic 1 distributor(s)
Switzerland 2 distributor(s)
México 1 distributor(s)
Perú 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Suomi 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)
Bulgaria 1 distributor(s)
Customer service details
X