Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺) nośnik wielkoformatowy

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1407A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0725184660238
Kategoria
Nośniki wieloformatowe obejmują bilboardy i duże ekrany zewnętrzne.
Nośniki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 20133
Statystyki oparte są o 86411 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 84437 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 13 lis 2019 12:18:09
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
HP Coated Paper Datasheet (0,2MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP 通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺) nośnik wielkoformatowy:
To krótkie podsumowanie HP 通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺) nośnik wielkoformatowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺)

Długie podsumowanie opisu HP 通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺) nośnik wielkoformatowy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺) nośnik wielkoformatowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 通用涂料纸 -1372 毫米 x 45.7 米(54 英寸 x 150 英尺)

Customer service details