Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q1908A film polipropylenowy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q1908A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1908A
Kategoria
Znane również jako filmy PP - rodzaj filmu plastikowego.
filmy polipropylenowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 11 sie 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 90228
Statystyki oparte są o 75002 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 11-08-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73286 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 14 lis 2017 04:14:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze swoim sprzedawcą.
Więcej>>>

HP Q1908A film polipropylenowy:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q1908A film polipropylenowy został dodany przez producenta
Nośnik HP Polypropylene Matte Adhesive-back to biała, matowa, samoprzylepna folia polipropylenowa z powłoką odporną na działanie wody oraz warstwą spodnią pokrytą klejem akrylanowym i materiałem silikonowym. Doskonale sprawdza się w druku oznakowań wykorzystywanych w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz.

Features
Krótkie podsumowanie opisu HP Q1908A film polipropylenowy:
To krótkie podsumowanie HP Q1908A film polipropylenowy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
HP Q1908A
Długie podsumowanie opisu HP Q1908A film polipropylenowy :

HP Q1908A

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q1908A film polipropylenowy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Szczegóły Techniczne
Maksymalna długość roli
21,3 m
Gramatura
Waga nośnika (np. kartki papieru), na którym można drukować.
225 g/m²
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Szczegóły Techniczne
Maksymalna temperatura termometru zwilżonego (wet bulb temp.) Podczas eksploatacji (w °f)
59 - 95 °F
Zakres temperatur (eksploatacja)
Minimalna i maksymalna temperatura, w której można bezpiecznie używać urządzenia.
15 - 35 °C
Rozmiar
Wymiary produktu.
91,4 cm (36")
Wykończenie nośnika
Sposób wykończenia produktu, np. mat lub błysk w przypadku papieru.
Matowy
Państwo Dystrybutor
Danmark 1 distributor(s)
X