Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Two-view Cling Film filmy do drukowania

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Two-view Cling Film
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q1914A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0088698419281
Kategoria
Papier, na którym można bezpośrednio pisać i drukować. Można ich używać z rzutnikiem podczas prezentacji.
Filmy do drukowania
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 74088
Statystyki oparte są o 88552 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 86540 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 12 lut 2020 03:47:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że wielkoformatowe materiały drukarskie HP są wolne od wad produkcyjnych i są tak zaprojektowane, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki.
Standardowa gwarancja: HP gwarantuje, że jego wielkoformatowe materiały drukarskie są wolne od defektów i wad produkcyjnych i zostały zaprojektowane tak, by przy właściwym użytkowaniu nie powodować zacięć drukarki. Jeśli z jakiegokolwiek powodu użytkownik jest niezadowolony z wielkoformatowego materiału drukarskiego HP, powinien skontaktować się ze sprzedawcą HP.
Długa nazwa produktu HP Two-view Cling Film filmy do drukowania :
Krótki, edytorski opis HP Two-view Cling Film filmy do drukowania

Nośnik HP Two-view Cling, 240 g/m2 — 914 mm x 22,9 m
Więcej>>>
HP Two-view Cling Film filmy do drukowania:
Oficjalny tekst marketingowy HP Two-view Cling Film filmy do drukowania został dodany przez producenta

Nośnik HP Two-view Cling, 240 g/m²-914 mm x 22,9 m

Żywe kolory dzięki atramentom barwnikowym HP. Doskonała na okna wystawowe i nie tylko.Przeznaczony do szerokoformatowego druku graficznego na drukarkach atramentowych, zgodny z wodnymi atramentami barwnikowymi.Łatwość nakładania oraz możliwość zdejmowania bez pozostawiania śladów kleju na powierzchni.

Krótkie podsumowanie opisu HP Two-view Cling Film filmy do drukowania:
To krótkie podsumowanie HP Two-view Cling Film filmy do drukowania arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Two-view Cling Film, 240 g/m²

Długie podsumowanie opisu HP Two-view Cling Film filmy do drukowania:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Two-view Cling Film filmy do drukowania oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Two-view Cling Film. Waga nośnika: 240 g/m²

Cechy
Waga nośnika
Waga nośnika używanego z tym urządzeniem.
240 g/m²
Szczegóły Techniczne
Długość
Wartość mierzona z jednego końca przedmiotu do drugiego; większy z dwóch wymiarów przedmiotu.
22,9 m
Państwo Dystrybutor
Österreich 1 distributor(s)
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Customer service details
X