Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP 250-sheet Paper Tray

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
250-sheet Paper Tray
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q3447A#A2L1052
Kategoria
Powiększ pojemność podajników swojej drukarki, tak abyś mógł drukować dłużej bez potrzeby konserwacji.
Podajniki papieru
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 12083
Statystyki oparte są o 85112 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83156 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 05 kwi 2019 04:57:57
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP 250-sheet Paper Tray :
Krótki, edytorski opis HP 250-sheet Paper Tray

Dodaj ten podajnik na 250 arkuszy do swojego urządzenia wielofunkcyjnego HP, drukarki HP Deskjet lub HP Photosmart i zwiększ pojemność podajników do 400 arkuszy dla rzadszych przerw w pracy. Możesz także wykorzystać ten podajnik ze zwykłym papierem zamiast standardowego podajnika dla papierów fotograficznych.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP 250-sheet Paper Tray:
To krótkie podsumowanie HP 250-sheet Paper Tray arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP 250-sheet Paper Tray

Długie podsumowanie opisu HP 250-sheet Paper Tray:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP 250-sheet Paper Tray oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP 250-sheet Paper Tray

Customer service details