Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q3677A grzałka utrwalająca

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q3677A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q3677A show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0808736706469
Kategoria
Urządzenia w drukarkach laserowych i kserokpiarkach, które wprasowują toner w kartki papieru.
Grzałki utrwalające
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 189362
Statystyki oparte są o 93539 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 91439 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 26 wrz 2020 10:37:02
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: HP gwarantuje, że ten produkt jest wolny od wad materiałowych i produkcyjnych.
Standardowa gwarancja: HP gwarantuje, że ten produkt jest wolny od wad materiałowych i produkcyjnych. Gwarancja nie dotyczy produktów, które (a) były ponownie napełniane, modyfikowane lub w jakikolwiek inny sposób przerabiane lub (b) powodują problemy wynikające z nieprawidłowej ich eksploatacji, przechowywania lub pracy niezgodnie z opublikowanymi parametrami środowiskowymi drukarki, lub też (c) noszą ślady codziennej eksploatacji. Wadliwy produkt należy reklamować w miejscu zakupu (wraz z dołączonym opisem uszkodzenia i próbkami wydruków) lub kontaktując się bezpośrednio z centrum obsługi klienta HP. W przypadku stwierdzenia wad produktu HP zdecyduje o wymianie produktu na nowy lub zwrocie kosztów zakupu. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, POWYŻSZA GWARANCJA JEST JEDYNĄ OBOWIĄZUJĄCĄ GWARANCJĄ I ŻADNA INNA GWARANCJA ANI WARUNEK, W FORMIE PISEMNEJ LUB USTNEJ, NIE MOŻE JEJ ZASTĄPIĆ, CZY TO W SPOSÓB WYRAŹNY, CZY DOMNIEMANY. HP ODRZUCA WSZELKIE DOMNIEMANE GWARANCJE LUB WARUNKI PRZYDATNOŚCI DO SPRZEDAŻY, ZADOWALAJĄCEJ JAKOŚCI I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH CELÓW. O ILE PRAWO KRAJOWE NIE STANOWI INACZEJ, HP ANI JEGO DOSTAWCY W ŻADNYM WYPADKU NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ ZA SZKODY BEZPOŚREDNIE, SPECJALNE, PRZYPADKOWE, WTÓRNE (W TYM UTRATĘ ZYSKÓW LUB DANYCH) ANI ŻADNE INNE SZKODY, NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY WYNIKAJĄ ONE Z UMOWY, CZYNÓW NIEDOZWOLONYCH PRZEZ PRAWO LUB INNYCH PRZYCZYN. WARUNKI ZAWARTE W NINIEJSZEJ GWARANCJI, POZA PRZYPADKAMI DOZWOLONYMI PRAWEM, NIE WYŁĄCZAJĄ, NIE OGRANICZAJĄ, ANI NIE ZMIENIAJĄ UPRAWNIEŃ USTAWOWYCH NABYWCY Z TYTUŁU NABYCIA TEGO PRODUKTU, LECZ STANOWIĄ ICH UZUPEŁNIENIE.
Długa nazwa produktu HP Q3677A grzałka utrwalająca :
Krótki, edytorski opis HP Q3677A grzałka utrwalająca

Zestaw nagrzewnicy (220 V) dla drukarek HP Color LaserJet Q3677A
Więcej>>>
HP Q3677A grzałka utrwalająca:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q3677A grzałka utrwalająca został dodany przez producenta

Wykorzystaj w pełni możliwości systemu druku HP Color LaserJet. Formuła wykorzystująca chemicznie „hodowane" cząsteczki tonera w kasetach HP Color LaserJet współpracuje z drukarką, zapewniając precyzyjnie odwzorowane, jednolite kolory i niezawodny, ekonomiczny druk.

Dokładnie odwzorowane kolory i precyzyjne obrazy oraz wyraźny, ostry tekst zawsze, gdy drukujesz. Formuła wykorzystująca chemicznie „hodowane" cząsteczki tonera w kasetach HP Color LaserJet zapewnia niezmienne rezultaty i niezawodność przez cały okres eksploatacji kasety.Stosowanie wielofunkcyjnych kaset z tonerem HP LaserJet o dużej wydajności oszczędza czas i obniża całkowite koszty druku. Znana niezawodność HP sprawia, że mniej czasu traci się na usuwanie problemów z drukowaniem, oraz gwarantuje wyższą wydajność i tańszy druk.Łatwa konserwacja i bezproblemowy druk dzięki kasetom z tonerem HP Color LaserJet. Technologia systemu druku interaktywnego HP — w kasetach z tonerem HP i drukarce — ułatwia zamawianie, instalację i konserwację materiałów eksploatacyjnych HP.

Krótkie podsumowanie opisu HP Q3677A grzałka utrwalająca:
To krótkie podsumowanie HP Q3677A grzałka utrwalająca arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Q3677A, Laser, Q3677A, Laserjet 4650, 20 - 80%, 10 - 90%

Długie podsumowanie opisu HP Q3677A grzałka utrwalająca:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q3677A grzałka utrwalająca oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Q3677A. Technologia druku: Laser, Kod OEM: Q3677A, Kompatybilność: Laserjet 4650

Cechy
Technologia druku
Oznacza metodę drukowania stosowaną przez dany produkt.
Laser
Kod OEM
Q3677A
Kompatybilność
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
Laserjet 4650
Warunki pracy
Zakres wilgotności względnej
20 - 80%
Warunki pracy
Dopuszczalna wilgotność względna
10 - 90%
Szczegóły Techniczne
Ilość
liczba arkuszy bądź nośników w pojedynczym opakowaniu
1 szt.
Napięcie wejściowe AC
Napięcie prądu elektrycznego.
220 V
Państwo Dystrybutor
Nederland 3 distributor(s)
United Kingdom 8 distributor(s)
España 2 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Italia 2 distributor(s)
Deutschland 4 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Switzerland 2 distributor(s)
Chile 1 distributor(s)
Danmark 2 distributor(s)
Belgium 1 distributor(s)
Sverige 1 distributor(s)
Norway 1 distributor(s)
United States 1 distributor(s)
Australia 2 distributor(s)