Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzina produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
LaserJet
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Color LaserJet 250-sheet Input Tray
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q3709A
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0829160300023
Kategoria
Powiększ pojemność podajników swojej drukarki, tak abyś mógł drukować dłużej bez potrzeby konserwacji.
Podajniki papieru
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 46056
Statystyki oparte są o 96371 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94199 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 06 Jan 2021 22:04:57
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark. :
Krótki, edytorski opis HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark.

HP Color LaserJet 250-sheet Input Tray
Więcej>>>
HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark.:
Oficjalny tekst marketingowy HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark. został dodany przez producenta

Poręczny podajnik na 250 arkuszy do modeli HP Color LaserJet 2550L i 2550Ln zwiększa całkowitą pojemność podajników papieru. Może również stanowić zamiennik podajnika papieru w modelu 2550n.

Większa pojemność oznacza więcej wydruków między uzupełnianiami papieru, dzięki czemu nie trzeba nadzorować zadańZapewnia drugie źródło papieru, umożliwiając trzymanie w drukarce dwóch rodzajów papieru.Przeznaczony do kolorowych drukarek HP LaserJet - łatwy w instalacji.

Krótkie podsumowanie opisu HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark.:
To krótkie podsumowanie HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray, HP LaserJet 2550, 250 ark.

Długie podsumowanie opisu HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray 250 ark. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP LaserJet Color 250-sheet Input Tray. Kompatybilność: HP LaserJet 2550, Maksymalna pojemność: 250 ark.

Cechy
Kompatybilność *
HP LaserJet 2550
Cechy
Maksymalna pojemność
250 ark.