Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless adapter

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless Adapter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q6273A#1H91071
Kategoria
Elementy pozwalające na podłączenie komputera do sieci.
Adaptery
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 32971
Statystyki oparte są o 90276 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88257 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 maj 2020 13:44:23
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Standardowa gwarancja: Roczna gwarancja na sprzęt
Długa nazwa produktu HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless adapter :
Krótki, edytorski opis HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless adapter

Bezprzewodowe drukowanie dokumentów, zdjęć, komunikatów i grafik wysyłanych z urządzeń obsługujących technologię Bluetooth[p1]. Nowoczesna technologia Bluetooth zapewnia szybkie i bezpieczne połączenie, obsługiwane przez system Windows Vista™, komputery HP oraz niektóre drukarki HP.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless adapter:
To krótkie podsumowanie HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless adapter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless Adapter

Długie podsumowanie opisu HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless adapter:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless adapter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP bt500 Bluetooth USB 2.0 Wireless Adapter

Customer service details
X