Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP USB Network Print Adapter

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
USB Network Print Adapter
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q6275A#B1H-A1
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 34347
Statystyki oparte są o 90294 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88272 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 maj 2020 13:45:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Standardowa gwarancja: Roczna gwarancja na sprzęt
Długa nazwa produktu HP USB Network Print Adapter :
Krótki, edytorski opis HP USB Network Print Adapter

Ten łatwy w instalacji i obsłudze sieciowy adapter druku umożliwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie i wysyłanie faksów z dowolnego komputera w sieci. Ten adapter druku współpracuje z ruterami przewodowymi i bezprzewodowymi przez sieć Ethernet 10/100, a także z większością drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych HP oraz innych producentów.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP USB Network Print Adapter:
To krótkie podsumowanie HP USB Network Print Adapter arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP USB Network Print Adapter

Długie podsumowanie opisu HP USB Network Print Adapter:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP USB Network Print Adapter oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP USB Network Print Adapter

Customer service details
X