Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Q6544A
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q6544A show
Pokaż alternatywne dane techniczne wykorzystywane na rynku online
GTIN (EAN/UPC) :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
0829160166919
Kategoria
Papier do drukarek atramentowych, często ze specjalną powłoką, która sprawia, że atrament szybciej wysycha i/lub utrzymuje się dłużej bez blaknięcia.
Papier do drukarek atramentowych
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 113256
Statystyki oparte są o 96340 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 94174 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 Nov 2020 23:45:47
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Papier HP Laser matowy (0.0 MB)
Widoczne są tutaj jedynie pliki PDF sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. By uzyskać dostęp do pełnej bazy danych zaloguj się. Jeśli jestem użytkownikiem Full Icecat, poproś o subskrypcję.
Długa nazwa produktu HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały :
Krótki, edytorski opis HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały

210x297 mm, 160 g/m², Matowy
Więcej>>>
HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały:
Oficjalny tekst marketingowy HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały został dodany przez producenta

Ten matowy papier do druku laserowego, o dużej gramaturze i gładkim, dwustronnym wykończeniu zapewnia wydruk ostrego czarnego tekstu i bogatych, jasnych kolorów. Dzięki gramaturze 160 g/m2 i wysokiej jaskrawości idealnie nadaje się do druku we własnym zakresie materiałów marketingowych o profesjonalnej jakości.

Krótkie podsumowanie opisu HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały:
To krótkie podsumowanie HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Q6544A, Matowy, Czarny, Niebieski, Biały, 160 g/m², 1,5 kg, 210,06 x 24,45 x 296,93 mm, 150 ark.

Długie podsumowanie opisu HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Q6544A papier do drukarek atramentowych Matowy Czarny, Niebieski, Biały oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Q6544A. Wykończenie: Matowy, Kolor produktu: Czarny, Niebieski, Biały, Gramatura: 160 g/m². Waga wraz z opakowaniem: 1,5 kg. Wymiary opakowania (SxGxW): 210,06 x 24,45 x 296,93 mm, Ilość arkuszy w opakowaniu: 150 ark.

Cechy
Wykończenie *
Matowy
Kolor produktu *
Czarny, Niebieski, Biały
Gramatura *
160 g/m²
Waga i rozmiary
Waga wraz z opakowaniem
1,5 kg
Pozostałe funkcje
Wymiary opakowania (SxGxW)
210,06 x 24,45 x 296,93 mm
Ilość arkuszy w opakowaniu
150 ark.