Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q6721A#B1K
Kategoria
Drukarki te zostały zaprojektowane do drukowania na nośnikach większych niż format A4. Idealne do drukowania imponujących plakatów!
Drukarki wielkoformatowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 13937
Statystyki oparte są o 90160 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88062 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:29
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Standardowa gwarancja: serwis w miejscu instalacji w następnym dniu roboczym, 1 rok.
Długa nazwa produktu HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa :
Krótki, edytorski opis HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa

HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer
Więcej>>>
HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa:
Oficjalny tekst marketingowy HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa został dodany przez producenta

Ta 12-atramentowa drukarka HP Designjet, z nowym czerwonym atramentem chromatycznym HP 73, umożliwia drukowanie trwałych odbitek czarno-białych i kolorowych profesjonalnej jakości. Technologie HP DreamColor z wbudowanym spektrofotometrem1 ułatwiają kalibrację i profilowanie.

Drukuj odbitki czarno-białe i kolorowe o artystycznej jakości.

• Odbitki wydrukowane w kolorze i w czerni mają trwałość 200 lat2. Drukowanie na wielu nośnikach HP, od papieru fotograficznego, przez papier do grafiki artystycznej i powlekany po materiały do druku grafiki prezentacyjnej.


Technologie HP DreamColor ułatwiają kalibrację i profilowanie oraz zapewniają dokładne, powtarzalne kolory.

• Dzięki zastosowaniu technologii HP DreamColor i wbudowanemu spektrofotometrowi1, który pomaga samodzielnie tworzyć niestandardowe profile ICC, kalibracja i profilowanie są bardzo proste.


Zapewnia wysoką wydajność i bardzo efektywne wykorzystanie atramentu3.

• Można drukować bogatą, głęboką czerń na papierach matowych i błyszczących bez wymieniania wkładów atramentowych.


1 Ta drukarka fotograficzna HP Designjet ma wbudowany spektrofotometr i1 firmy Xrite. Dzięki ścisłej współpracy pomiędzy firmami HP i X-Rite możliwe stało się stworzenie niezawodnego rozwiązania, które zostało wszechstronnie przetestowane, aby sprostać potrzebom klientów w zakresie jakości, niezawodności i łatwości użytkowania.

2 Szacunkowa ocena trwałości obrazu na podstawie testów przeprowadzonych przez HP Image Permanence Lab na fotograficznych, artystycznych i specjalistycznych papierach HP: trwają testy potwierdzające, przeprowadzane przez firmę Wilhelm Imaging Research Inc. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.hp.com/go/supplies/printpermanence.

3 Wg wewnętrznych testów HP drukarki fotograficzne z serii HP Designjet Z3200 zużywają podczas rutynowych czynności konserwacyjnych co najmniej o 30% mniej atramentu, niż wybrane drukarki innych dostawców.

Krótkie podsumowanie opisu HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa:
To krótkie podsumowanie HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer

Długie podsumowanie opisu HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer drukarka wielkoformatowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Designjet Z3200ps 44-in Photo Printer

Państwo Dystrybutor
Perú 1 distributor(s)
Customer service details
X