Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Color LaserJet 2605dn Printer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Color LaserJet 2605dn Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q7822A#881
Kategoria
Drukarki laserowe są urządzeniami, które szybko drukują wysokiej jakości tekst lub ilustracje. Robią to bardzo dokładnie przez zastosowanie tonera (rodzaj atramentu w proszku) do papieru, a następnie podgrzewają papier, tak że toner ulega stopieniu i przykleja się do papieru.
Drukarki laserowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 20491
Statystyki oparte są o 90276 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88257 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Service (postBezpłatne wsparcie telefoniczne w zakresie podstawowej konfiguracji, instalacji i rozwiązywania problemów (Ameryka Północna, Europa, region Azji i Pacyfiku) w okresie gwarancyjnym; opcjonalny pakiet serwisowy HP Care Pack — trzyletni serwis w miejscu instalacji w następnym dniu roboczym; opcjonalny pakiet serwisowy HP Care Pack — roczny serwis pogwarancyjny w miejscu instalacji w następnym dniu roboczym;
Więcej>>>
HP Color LaserJet 2605dn Printer:
Oficjalny tekst marketingowy HP Color LaserJet 2605dn Printer został dodany przez producenta

Ta szybka, prosta i intuicyjna kolorowa drukarka laserowa pozwala niedużym kosztem drukować profesjonalne dokumenty biznesowe. Zapewnia szybki druk z prędkością do 12 str./min w czerni i do 10 str./min w kolorze. Toner HP ColorSphere i technologia HP Imageret 2400 zapewniają najwyższą jakość druku. Procesor 300 MHz i 64 MB pamięci podstawowej umożliwiają przetwarzanie nawet złożonych prac. Dostępne są również takie funkcje jak druk dwustronny*, gniazda na karty pamięci* umożliwiające drukowanie zdjęć, interfejs sieciowy* oraz wbudowana obsługa PCL 6 i emulacja HP Postscript Level 3.

Features

Krótkie podsumowanie opisu HP Color LaserJet 2605dn Printer:
To krótkie podsumowanie HP Color LaserJet 2605dn Printer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Color LaserJet 2605dn Printer

Długie podsumowanie opisu HP Color LaserJet 2605dn Printer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Color LaserJet 2605dn Printer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Color LaserJet 2605dn Printer

Customer service details
X