Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP LaserJet M5035 Multifunction Printer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
LaserJet M5035 Multifunction Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q7829A#BCC-A1
Kategoria
Wielofunkcyjne jest tak naprawdę urządzenie wszystko-w-jednym (AIO); jest to zarówno skaner i drukarka oraz ma często nawet funkcje faksu. Faktycznie, więc jest to kopiarka ale taka, która zawiera dostępne osobno funkcje skanowania i drukowania. Wszystko to jest wielką zaletą, przy ograniczonej przestrzeni biurowej. Ponadto, umożliwia szybszą i bardziej efektywną pracę przy użyciu wygodnych specjalnych funkcjami urządzenia.
Wielofunkcyjne
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez HP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6063
Statystyki oparte są o 85066 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 83107 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: Gwarancja: Roczna ograniczona gwarancja na sprzęt z serwisem u klienta oraz pomoc telefoniczna i internetowa (oferta zależy od regionu)
Długa nazwa produktu HP LaserJet M5035 Multifunction Printer :
Krótki, edytorski opis HP LaserJet M5035 Multifunction Printer

Wydajne, niedrogie, łatwe w obsłudze narzędzie upraszczające procesy i poprawiające efektywność – zaspokaja potrzeby zespołów w zakresie drukowania i kopiowania (do formatu A3), wysyła dane pocztą elektronicznę i oferuje opcjonalną funkcję faksu.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP LaserJet M5035 Multifunction Printer:
To krótkie podsumowanie HP LaserJet M5035 Multifunction Printer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP LaserJet M5035 Multifunction Printer

Długie podsumowanie opisu HP LaserJet M5035 Multifunction Printer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP LaserJet M5035 Multifunction Printer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP LaserJet M5035 Multifunction Printer

Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2015-03-04 12:17:30
Testseek has collected 1 expert review for HP LaserJet M5035 Multifunction Printer and the rating is 67 of 100. Click below and use Testseek to find all ratings, product awards and conclusions.
67%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
alphr.com
Updated:
2015-03-04 12:17:30
Loads of printing features and good output speeds from this well-built MFP, but poor print quality lets it down. HPs LaserJet multifunction printerfamily just keeps growing. The latest M5035 MFP is aimed atlarge workgroups of up to 15 users with a de...
67%
Customer service details