Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Photosmart C4580 All-in-One Printer

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Photosmart C4580 All-in-One Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q8401A#ABA-A1
Kategoria
Wielofunkcyjne jest tak naprawdę urządzenie wszystko-w-jednym (AIO); jest to zarówno skaner i drukarka oraz ma często nawet funkcje faksu. Faktycznie, więc jest to kopiarka ale taka, która zawiera dostępne osobno funkcje skanowania i drukowania. Wszystko to jest wielką zaletą, przy ograniczonej przestrzeni biurowej. Ponadto, umożliwia szybszą i bardziej efektywną pracę przy użyciu wygodnych specjalnych funkcjami urządzenia.
Wielofunkcyjne
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 6028
Statystyki oparte są o 91403 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 89352 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: 1 Year Limited(Return to HP/Dealer - Unit Exchange)
Długa nazwa produktu HP Photosmart C4580 All-in-One Printer :
Krótki, edytorski opis HP Photosmart C4580 All-in-One Printer

Można drukować studyjnej jakości zdjęcia, laserowej jakości dokumenty i całe strony internetowe za pośrednictwem sieci bezprzewodowej[p1] oraz szybko kopiować i skanować w kolorze — za pomocą jednego łatwego w obsłudze urządzenia w przystępnej cenie. Wszystko to i wiele więcej.
Więcej>>>
HP Photosmart C4580 All-in-One Printer:
Oficjalny tekst marketingowy HP Photosmart C4580 All-in-One Printer został dodany przez producenta

Można drukować studyjnej jakości zdjęcia, laserowej jakości dokumenty i całe strony internetowe za pośrednictwem sieci bezprzewodowej[p1] oraz szybko kopiować i skanować w kolorze – za pomocą jednego łatwego w obsłudze urządzenia w przystępnej cenie. Dzięki intuicyjnemu sterowaniu oraz wbudowanemu wyświetlaczowi to niewielkie urządzenie wielofunkcyjne ułatwia wykonanie większej liczby zadań. Wystarczy włożyć kartę pamięci, aby wydrukować piękne zdjęcia bez komputera. Wszystko to i wiele więcej.

Krótkie podsumowanie opisu HP Photosmart C4580 All-in-One Printer:
To krótkie podsumowanie HP Photosmart C4580 All-in-One Printer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Photosmart C4580 All-in-One Printer

Długie podsumowanie opisu HP Photosmart C4580 All-in-One Printer:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Photosmart C4580 All-in-One Printer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Photosmart C4580 All-in-One Printer

Customer service details
Array