Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Photosmart D7560 Printer drukarka atramentowa

X
Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Photosmart D7560 Printer
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
Q8441A#B1H1071
Kategoria
Drukarki atramentowe są najbardziej właściwymi drukarkami do użycia w domu i w małych biurach. Nie są one zazwyczaj tak szybkie, jak drukarki laserowe, ale drukują w bardzo wysokiej jakości i są niedrogie
Drukarki atramentowe
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przezHP
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 4770
Statystyki oparte są o 90294 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 88272 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 09:56:25
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Gwaracja: One-year limited hardwarebacked by HP Customer Care, service and support; one-year technical phone support, plus a toll-free number (see documentation for completeinformation)
Długa nazwa produktu HP Photosmart D7560 Printer drukarka atramentowa :
Krótki, edytorski opis HP Photosmart D7560 Printer drukarka atramentowa

HP Photosmart D7560 Printer
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Photosmart D7560 Printer drukarka atramentowa:
To krótkie podsumowanie HP Photosmart D7560 Printer drukarka atramentowa arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Photosmart D7560 Printer

Długie podsumowanie opisu HP Photosmart D7560 Printer drukarka atramentowa:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Photosmart D7560 Printer drukarka atramentowa oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Photosmart D7560 Printer

X