Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP SP/ Paper Tray 250 Sheet LJ 5000 250 ark.

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
SP/HP Paper Tray 250 Sheet LJ 5000
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
RG5-7188-020CN
Kategoria
Powiększ pojemność podajników swojej drukarki, tak abyś mógł drukować dłużej bez potrzeby konserwacji.
Podajniki papieru
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 17083
Statystyki oparte są o 94994 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92816 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 Apr 2019 07:19:35
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP SP/ Paper Tray 250 Sheet LJ 5000 250 ark.:
To krótkie podsumowanie HP SP/ Paper Tray 250 Sheet LJ 5000 250 ark. arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP SP/ Paper Tray 250 Sheet LJ 5000, 250 ark.

Długie podsumowanie opisu HP SP/ Paper Tray 250 Sheet LJ 5000 250 ark.:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP SP/ Paper Tray 250 Sheet LJ 5000 250 ark. oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP SP/ Paper Tray 250 Sheet LJ 5000. Maksymalna pojemność: 250 ark.

Cechy
Maksymalna pojemność
maksymalna pojemność taśmy, wyrażona w bajtach.
250 ark.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 2 distributor(s)