Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA) 1.6GHz 15.4" 1280 x 800piksele

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA)
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
RP940EA#ABH
Kategoria
Notebook, także znany jako laptop jest przenośnym komputerem. W trakcie szukania nowego laptopa, warto zastanowić się, gdzie będzie on używany. Czy będzie używany w drodze? Jeśli tak, odpowiedni jest model ze specjalnym przenośnym procesorem oszczędzania energii, z dobrą baterią i wystarczająco małym wyświetlaczem. Pozwoli to na dłuższą pracę z tą samą baterią i zaoszczędzi trudu zabierania dużego wyświetlacza zużywającego dużo wartościowej baterii. A może laptop będzie głównie używany w miejscu z dostępem do gniazdka? Wtedy dobry jest model z pulpitem procesora (więcej mocy za mniejsze pieniądze) i zwykłą baterią, zaoszczędzi to dużo pieniędzy, które można wydać na większy ekran, ukróci pracę, ponieważ można na raz przeglądać więcej informacji i jest on wspaniały do multimediów.
Notebooki/laptopy
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez HP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 13260
Statystyki oparte są o 77557 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75773 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 01 maj 2018 12:34:45
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA) 1.6GHz 15.4" 1280 x 800piksele:
To krótkie podsumowanie HP Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA) 1.6GHz 15.4" 1280 x 800piksele arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA), Intel® Celeron® M, 1,6 GHz, 39,1 cm (15.4"), 1280 x 800 piksele, 1 GB, 80 GB

Długie podsumowanie opisu HP Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA) 1.6GHz 15.4" 1280 x 800piksele:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA) 1.6GHz 15.4" 1280 x 800piksele oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP Pavilion dv6103ea Media Center Notebook PC (RP940EA). Typ procesora: Intel® Celeron® M, Taktowanie procesora: 1,6 GHz. Długość przekątnej ekranu (cale): 39,1 cm (15.4"), Rozdzielczość: 1280 x 800 piksele. Pamięć wewnętrzna: 1 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR2-SDRAM. Całkowita pojemność przechowywania: 80 GB. Dyskretna karta grafiki. Zainstalowany system operacyjny: Windows XP Media Center Edition 2005. Waga produktu: 2,99 kg

Wyświetlacz
Długość przekątnej ekranu (cale) *
Wielkość wyświetlacza tego produktu; wyrażone w calach, po przekątnej
39,1 cm (15.4")
Rozdzielczość *
Rozdzielczość wyświetlacza dla systemu.
1280 x 800 piksele
Format obrazu
Proporcje obrazu jest to stosunek szerokości do wysokości danego kształtu. Na przykład, 4:3 jest najbardziej popularną proporcją dla standardowych wyświetlaczy, a 16:9, dla telewizorów panoramicznych.
16:10
Procesor
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
1,6 GHz
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Celeron® M
Procesor cache
1 MB
Typ procesora pamięci
L2
Magistrala systemowa
Interfejs łączący procesor z komputerem, możliwe jest również połączenie z innymi procesorami.
533 Mhz
Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
1 GB
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DDR2-SDRAM
Maksymalna pojemność pamięci *
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
2 GB
Układ pamięci
Wejścia i rozmiar pamięci do procesora.
2 x 0.5 GB
Artykuły Zaopatrzenia
Całkowita pojemność przechowywania *
Całkowita ilość danych, jaka może być przechowywana na urządzeniu.
80 GB
Interfejs dysku twardego
Sposób, w jaki dysk twardy podłączony jest do reszty komputera przez magistralę, taką jak ATA lub SCSI.
SATA
Szybkość obrotowa
Prędkość obrotowa (prędkość rotacyjna) dysku wyrażona w ilości obrotów na minutę. Im większa ilość rotacji tym sprawniej pracuje dysk.
5400 RPM
Grafika
Dyskretna karta grafiki *
Yes
Model dyskretnej karty graficznej *
Karta graficzna to karta odpowiedzialna za wytwarzanie obrazu na wyświetlaczu. Dyskretna karta graficzna podłączana jest do płyty głównej dzięki niej można otrzymać zwykle braz lepszej jakości niż przy karcie zintegrowanej. Istnieją różne modele dyskretnej karty graficznej.
Intel GMA 950
Maksymalna pamięć karty graficznej
0,128 GB
Audio
System dźwięku
System do odtwarzania muzyki lub mowy.
3D Sound Blaster Pro (16 bit)
Kamera
Kamera przednia *
Kamera zamontowana z przodu produktu.
No
Sieć komputerowa
Bluetooth *
Bluetooth jest to małej mocy technologia radiowa umożliwiająca zastąpienie kabli i przewodów stosowanych obecnie do łączenia urządzeń elektronicznych, takich jak komputery osobiste, drukarki oraz szeroki wachlarz urządzeń przenośnych, w tym telefony komórkowe. Ze względu na fakt, że Bluetooth używa fal radiowych jako systemu łączności, urządzenia używające Bluetooth mają stałe połączenie niezależnie od używanej przeglądarki. Oszczędza to użytkownikowi kłopotów związanych na przykład z logowaniem w celu sprawdzenia poczty elektronicznej lub aktualizacji wiadomości.
No
Typ sieci
Ethernet 10/100BT
Łączność
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
2
Liczba portów VGA (D-Sub)
Liczba portów VGA (D-Sub) w urządzeniu. VGA (D-Sub) ma 15 pin i jest wtyczką łączącą komputer z monitorem. Po raz pierwszy wprowadzona zostałą w 1987 przez IBM.
1
Łączność
Port DVI
Digital Visual Interface (DVI) to interfejs wyświetlacza wideo slużący do podłączania źródła wideo do urządzenia wyświetlającego, takiego jak monitor komputerowy (standard złącza pomiędzy kartą graficzną a monitorem komputera).
No
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
Liczba portów Ethernet LAN (RJ-45) w urządzeniu. Porty Ethernet LAN (RJ-45) umożliwiają komputerowi połączenie się z siecią ethernet.
1
Wyjścia słuchawkowe
Liczba gniazd/portów do podłączania słuchawek.
1
Mikrofon
Gniazdo, do którego podłączany jest mikrofon.
Yes
Port wyjścia s/pdif
Port S/PDIF (Sony/Philips Digital Interconnect Format) jest dostępny. S/PDIF to cyfrowy interkonekt audio, używany w sprzęcie audio, w przypadku stosunkowo krótkich odległości. Sygnał jest przesyłany albo kabla koncentrycznego z RCA lub kabla światłowodowego ze złączami TOSLINK.
No
Złącze dokowania
Złącze służące do podłączania przenośnych urządzeń elektronicznych jednocześnie do kilku zasobów zewnętrznych. Przekazuje ono zwykle kilka rodzajów sygnału i mocy przez pojedyncze złącze, aby ułatwić proces dokowania urządzenia przenośnego. Złącze dokowania może być wbudowane w urządzenie lub może być podłączane za pomocą kabla.
No
Gniazdko wyjścia DC
Podłącznie urządzenia do źródła prądu.
Yes
Typ gniazda cardbus pcmcia
Rodzaj gniazd CardBus PCMCIA.
No
Gniazdo smartcard
Karta elektroniczna, chipowa lub ICC to każda karta kieszonkowa wyposażona w układ scalony. Służą do identyfikacji, uwierzytelnienia, przechowywania danych i przetwarzania aplikacji. Gniazda na karty znajdują się w różnych urządzeniach elektronicznych, takich jak np. cienki klient.
No
Porty modemu rj-11
1
Wyjście TV
Yes
Typ wejścia TV
S-Video (oddzielny sygnał wizyjny)
Klawiatura
Urządzenie wskazujące
Panel dotykowy + Scroll zone
Ilosc klawiszy
101
Oprogramowanie
Zainstalowany system operacyjny *
Rodzaj systemu operacyjnego zainstalowany na urządzeniu, np. IOS dla produktów Apple, Android dla innych urządzeń przenośnych.
Windows XP Media Center Edition 2005
Bateria
Ilość baterii
6
Waga i rozmiary
Waga produktu *
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
2,99 kg
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
357 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
257 mm
Pakowanie danych
Waga wraz z opakowaniem
Waga zapakowanego produktu w gramach.
4,45 kg
Zawartość opakowania
Zasilacz sieciowy
Yes
Pozostałe właściwości
Technologie bezprzewodowe
Technologia, dzięki której możliwa jest komunikacja urządzeń nie połączonych ze sobą fizycznie, np. radio, wifi.
802.11b/g
Port podczerwieni
Portu komunikacyjny, którego dane przesyłane są za pomocą podczerwieni (irDA), stosowany jako standard do bezprzewodowej komunikacji pomiędzy komputerem a telefonem komórkowym. Przykładowo, aby uaktualnić listę kontaktów na komputerze obsługujacym podczerwień, należy włączyć podczeriwń na wszystkich urządzeniach i przenieść z telefonu do komputera. Wireless transfer nie wymaga kabla.
No
Zasilanie
65W AC
Port wyjścia TV
No
Modem wewnętrzny
Urządzenie wewnątrz komputera, kasy itp. umożliwiające komunikację przez sieć.
Yes
Modem
56K
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1 x ExpressCard/54
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2014-05-29
Testseek zebrał [50] opinii ekspertów o [Product Name], a średnia ocena ekspertów wyniosła [90] ze 100. Średnia ocena odzwierciedla zdanie społeczności ekspertów o tym produkcie. Kliknij poniżej i wykorzystaj Testseek aby zobaczyć wszystkie oceny, nagrody i wnioski o produkcie.
75%
Źródło Komentarze recenzji Wynik
pccentre.pl
Updated:
2014-06-21
HP Pavilion z rodziny DV6 to elegancko prezentująca się propozycja dla miłośników multimediów. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy podzespołów laptop powinien sprawdzić się nie tylko podczas oglądania filmów w wysokiej rozdzielczości, ale także w bezproble...
Good wydajność, design, dobry system audio, zastosowane rozwiązania i technologie...
Bad mocno się nagrzewa, obudowa zbierająca brud...
80%
notebookcheck.pl
Updated:
2014-07-22
Wystarczy wziąć HP dv6 do rąk, by przekonać się, że mamy do czynienia z miłym w dotyku i eleganckim notebookiem. Aluminiowe wieko i miejsca oparcia nadgarstków są chłodne. Błyszczące elementy to ramka ekranu, matryca i kratka okalająca klawisze. Zawiasy t...
Good mocna obudowa, cztery głośniki, chłodna obudowa, długie czasy pracy na akumulatorze, szybki dysk twardy...
Bad zwiechy w grach i syntetykach, wydajność poniżej oczekiwań, słabe niektóre parametry obrazu, mechanizm zwalniania spodniej pokrywy potrafi się zaciąć...
Bottom line Możliwość przetestowania laptopa z najnowszymi rozwiązaniami AMD była cennym doświadczeniem. Przeprowadzone testy wykazały, że czterordzeniowy procesor AMD Llano cechuje się wydajności zbliżoną do dwurdzeniowych procesorów Core i3 Intela. W porównaniu do...
79%
komputerswiat.pl
Updated:
2014-08-14
Czy tani netbook jest lepszy od drogiego 17-calowego laptopa?Niewykluczone - wszystko zależy bowiem od naszych potrzeb. Z notebooka zadowoleni będziemy tylko wtedy, jeśli wybierzemy model spełniający nasze wszystkie wymagania. Niestety, setki modeli na sk...
Good długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym, dość wydajna karta graficzna, wydajna karta graficzna, solidne wykonanie i atrakcyjna stylistyka, wydajny procesor, dobrej jakości głośniki, podświetlana klawiatura, bogaty zestaw gniazd połączeniowych, wysoki kon...
Bad przeciętny kontrast, nagrzewająca się obudowa (przy wylocie powietrza), przeciętny czas pracy na zasilaniu bateryjnym, przeciętna wydajność karty graficznej, niska wydajność karty graficznej, niska wydajność karty graficznej, nagrzewająca się obudowa, nis...
Bottom line Laptopy w sklepie Komputer ŚwiatNajlepszym notebookiem w teście (zarówno pod względem jakości, jak i opłacalności zakupu) okazał się ASUS U41JF. Dość mocna konfiguracja oparta na szybkim procesorze i przyzwoitej karcie graficznej oraz bogate wyposażenie i...
71%
pcworld.pl
Updated:
2014-06-20
Obudowa HP Pavilion DV6-6b15ew wyposażony jest w stylową obudowa wykonaną z plastyku i aluminium. Na obudowie nie zostają odciski palców, nie powstają też mikroryski. To sztywna konstrukcja, która dobrze chroni podzespoły komputera. Pod względem stylistyk...
Good Jakość wykonania, Dobra wydajność, Długi czas pracy na baterii, USB 3.0...
Bad Błyszcząca matryca...
Bottom line HP Pavilion DV6-6b15ew to jeden z najlepszych laptopów w cenie do 2500 jaki możemy obecnie kupić. Jest szybki, długo działa na baterii i ma świetną obudowę, która pod względem stylistyki i jakości wykonania może konkurować z najlepszymi konstrukcjami. Jed...
70%
pcworld.pl
Updated:
2014-06-20
Testując HP Pavilion dv6-6025ew szybko zauważyliśmy, że to laptop o bardzo dobrym stosunku ceny do możliwości. Obudowa wykonana z dobrej jakości plastyku i aluminium robi świetne wrażenie i jest praktyczna bo nie zostają na niej odciski palców, jest szty...
Bottom line HP Pavilion dv6-6025ew to udana konstrukcja łącząca cechy komputera do codziennej pracy i multimedialnej maszyny. Ma wszystko co potrzeba, szybki czterordzeniowy procesor, kartę graficzną o rozsądnych możliwościach, trwałą obudowę i wygląd, który przyciąg...
70%
conowego.pl
Updated:
2014-06-14
Utarło się przekonanie, że wydajnością notebooki nigdy nie dorównają komputerom stacjonarnym. Chodzi oczywiście o komputery przenośne, bo segment DTR (Desktop Replacement) dość dawno osiągnął ten poziom. Niestety taki sprzęt nie tylko przeczy zasadzie mob...
Good duża wydajność, duże możliwości przetwarzania grafiki 3D, czytnik Bluray, dwa układy graficzne (oszczędny i wydajny), świetna jakość w stosunku do ceny, elegancki design, bardzo dobry system nagłośnienia niewielkie klawisze kursora, słyszalny system chłod...
Bad duża wydajność, duże możliwości przetwarzania grafiki 3D, czytnik Bluray, dwa układy graficzne (oszczędny i wydajny), świetna jakość w stosunku do ceny, elegancki design, bardzo dobry system nagłośnienia niewielkie klawisze kursora, słyszalny system chłod...
0%
notebookcheck.pl
Updated:
2014-07-23
Obudowy HP z serii dv6 wyglądają tak, jakby pochodziły z jednej formy. Bohater poniższej recenzji, dv6-6b15ew, posiada obudowę wykonaną ze szczotkowanego aluminium, podobnie jak wcześniej opisane modele 6150ew i 6160ew. Różni się od nich kolorem. Czarny k...
Good sztywne powierzchnie jednostki zasadniczej, nie najgorsze dla praworęcznych rozlokowanie złączy, wystarczająca wydajność, cichy bez maksymalnego obciążenia, dobry stosunek konfiguracji do ceny...
Bad słabe spasowanie obudowy, nie dość solidna obudowa matrycy, niebudzące zaufania zawiasy...
Bottom line HP Pavilion dv6-6b15ewHP dv6-6b15ew to przeciętny notebook. Nie jest pozbawiony typowych dla serii Pavilion dv6 mankamentów w postaci słabego spasowania obudowy i niebudzących zaufania zawiasów. Kolejnym negatywnym aspektem jest słaba obudowa matrycy. Nie...
0%
notebookcheck.pl
Updated:
2014-07-23
HP Pavilion dv6-6150ew to średniej klasy notebook multimedialny, którego obudowa została w przeważającej części wykonana ze szczotkowanego aluminium.Aluminiowy dekiel jest moim zdaniem bardzo dobrym rozwiązaniem. Nie tylko skutecznie zabezpiecza matrycę p...
Good sztywne powierzchnie obudowy, nie najgorsze dla praworęcznych rozlokowanie złączy, dobry stosunek konfiguracji do ceny, możliwość ręcznego przełączania grafiki, szybki jak na swoją klasę dysk, zadowalająca wydajność w grach, brak throttlingu prześladujące...
Bad słabe spasowanie obudowy, mrowienie pulpitu przy nieuziemionym gniazdku, niebudzące zaufania zawiasy, szeregowe ustawienie kart graficznych, błędy występujące na ekranach ustawień i podczas wgrywania gry, gorący i głośny pod obciążeniem...
Bottom line HP Pavilion dv6-6150ewSpoglądając na HP dv6-6150ew pod kątem dopracowania, ciężko ocenić ten laptop pozytywnie. Słabe spasowanie obudowy, prąd wyczuwalny na pulpicie, wyglądające na słabe zawiasy, błędy występujące na ekranach ustawień i podczas ładowania...
0%
mobimaniak.pl
Updated:
2014-07-23
Wszechświat komputerów mobilnych jest ogromny i wciąż się rozszerza. Znaleźć w nim można całe masy różnych galaktyk zawierających mgławice biznesowe, gwiazdy multimedialne, a także konstrukcje mieszane, których pochodzenia należałoby szukać zupełnie gdzie...
0%
notebookcheck.pl
Updated:
2014-07-22
Obudowa HP Paviliona dv6-6160ew została wykonana głównie z szczotkowanego aluminium, które - jak na metal przystało - dodaje notebookowi elegancji.Obudowa matrycy składa się z dwóch elementów: wykonanych niemal w całości z aluminium (wyjątek stanowi wąski...
Good sztywne powierzchnie obudowy, niezły stosunek konfiguracji do ceny, dobra wydajność podzespołów, możliwość ręcznego przełączania grafiki, szybki i pojemny dysk (odrobinę wolniejszy, niż w dv66150ew), brak throttlingu, zimny bez obciążenia, nie najgorsze p...
Bad słabe spasowanie obudowy, mrowienie pulpitu przy nieuziemionym gniazdku, wątłe zawiasy, szeregowe ustawienie kart graficznych, gorący i głośny pod obciążeniem...
Bottom line HP Pavilion dv6-6160ewW każdym notebooku można znaleźć plusy i minusy. Jeżeli te pierwsze przeważają nad drugimi, mamy najczęściej do czynienia z udaną konstrukcją.W recenzowanym HP tak właściwie jest. Minusy jednak nie są bynajmniej błahe. Za największą...
0%
mobimaniak.pl
Updated:
2014-07-20
Laptopy z rodziny HP Pavilion budzą u użytkowników skrajnie różne emocje. Jedni zachwycają się ich uniwersalnością, inni natomiast narzekają na usterki i rozliczne wady notebooków od giganta z Palo Alto. Sprawdźcie, jak sprawy mają się z dość popularnym...
0%
wybieramlaptopa.pl
Updated:
2014-06-21
Kolejny rozrywkowy notebook od HP cieszący się dużą popularnością. Model HP Pavilion dv6-6b15ew (bo o nim mowa) zaprasza wszystkich użytkowników do wspólnej zabawy i surfowania po sieci.Po nieco kanciastych komputerach przyszedł czas na zmianę designu. Kl...
Good Po nieco kanciastych komputerach przyszedł czas na zmianę designu. Klasyczny wygląd i ergonomiczne kształty to teraz cechy rozpoznawcze HP. Wrażenie jakie laptop robi przy wzięciu do ręki jest zdecydowanie pozytywne, Wewnątrz obudowy HP ukrył procesor AM...
Bad HP Pavilion dv66b15ew jak na laptop, który w zamyśle miał towarzyszyć swojemu użytkownikowi jest dosyć ciężki – całość waży prawie 3kg. To właściwie jedyny ważny mankament tego sprzętu. Dla części użytkowników minusem może być błyszcząca matryca, która ut...
Bottom line Konfiguracja HP Pavilion dv6-6b15ew dostosowana jest do jego przewidywanych zastosowań, czyli domu i biura. Z pewnością sprawdzi się również przy multimedialnych rozrywkach. Cena jest umiarkowana – kto zechce go mieć będzie musiał wydać około 2000zł.Spraw...
0%
wybieramlaptopa.pl
Updated:
2014-06-21
Przeznaczony dla miłośników multimedialnej rozrywki Pavilion dv6-6150ew (QA944EA) jest w stanie zapewnić nam zarówno komfortową pracę jak i sprostać bardziej obciążającym zadaniom takim jak seanse filmów w jakości High Definition czy też wymagające gry ko...
Good Aluminiowa obudowa komputera sprawia dobre wrażenie estetyczne, dodatkowo konstrukcja została dobrze pomyślanawiększość portów i złącz znajduje się z lewej strony obudowy, dzięki czemu kable nie przeszkadzają podczas pracy dodatkową myszką (ale jest możli...
Bad Laptop trochę waży2,9 kg wagi nieco demotywuje do noszenia go ze sobą, ale ciężar ten jest w pełni uzasadniony wydajnością komponentów komputera. Dla części użytkowników irytujący mogą być nieco głośne odgłosy pracy sprzętu, które wydobywają się z obudowy...
Bottom line Zestaw bardzo przypadł mi do gustu, świetnie nadaje się zarówno do oglądania filmów jak i gier komputerowych. Biorąc pod uwagę ceny laptopów o dużej wydajności wydawałoby się, że za dobre parametry HP Pavilion dv6-6150ew przyjdzie nam zapłacić niezłe koko...
0%
wybieramlaptopa.pl
Updated:
2014-06-21
Niektóre serie laptopów HP nie cieszą się zbyt dużym zaufaniem. Nie zawsze jednak warto kierować się przykrymi doświadczeniami użytkowników. Jeśli szukamy laptopa uniwersalnego, warto przyjrzeć się modelowi HP dv6-3280ew.Zalety Dużą zaletą laptopa, który...
Good Dużą zaletą laptopa, który należy do limitowanej serii, jest jego design. Został on stworzony specjalnie dla osób, które uwielbiają sporty zimowe. Wraz z firmą Rossignol, która produkuje narty oraz snowboardy przygotowali wyjątkową stylistykę laptopa. Aby...
Bad Ciekawy i oryginalny design psuje błyszczący lakier, którym pokryta jest obudowa. Chętnie przyciąga wszelkie ślady palców oraz kurzu, przez co użytkownik dość często musi przecierać powierzchnie laptopa. Kolejny zarzut to błyszcząca matryca, która utrudni...
0%
wybieramlaptopa.pl
Updated:
2014-06-21
Laptopy z serii HP Pavilion dv6 to bardzo ładne, eleganckie i wydajne komputery przeznaczone zarówno dla użytkowników domowych, jak i dla średnio wymagających graczy. Czarno-srebrna obudowa ze srebrnymi obramowaniami nietuzinkowo i zdecydowanie przyciąga...
Good Dla wielu osób główną i największą zaletą tego laptopa jest jego wygląd. Czarnosrebrna obudowa ozdobiona metalowymi wstawkami wygląda bardzo okazale i zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Te laptopy można rozpoznać na pierwszy rzut oka i właśnie...
Bad Ten, z pozoru idealny laptop, ma jedną małą moim zdaniem wadę. Nie posiada mianowicie klawiatury numerycznej. Każdy użytkownik komputera wie doskonale, jak bardzo przydatna jest to część klawiatury. Nie trzeba nawet pracować na co dzień z danymi liczbowym...
0%
mobimaniak.pl
Updated:
2014-08-13
Na linii czasu dotarliśmy do punktu rozwoju technologicznego, w którym różnego rodzaju segmenty komputerów mobilnych przenikają się nawzajem . Z jednej strony obserwujemy coraz większą specjalizację maszyn i personalizację ich pod kątem oczekiwań użytkown...
0%
wybieramlaptopa.pl
Updated:
2014-06-20
Tym razem HP wyszło naprzeciw wszystkim miłośnikom gier, którzy poszukują przystępnego cenowo, a zarazem wydajnego laptopa. Jeśli nie potrzebujesz typowego designu i super wydajności laptopów gamingowych, powinieneś zainteresować się modelem HP dv6-3290ew...
Good Jak większość modeli HP, laptop prezentuje się stylowo. Połączenie czarnego koloru z aluminiowymi wykończeniami przykuwa wzrok potencjalnych klientów. Dodatkowo górna klapa jak i pulpit został pokryty ciekawym wzorem, który z pewnością przypadnie do gustu...
Bad Błyszcząca matryca z pewnością nie przyczyni się do pracowania na zewnątrz. Powstają na niej liczne refleksy, które utrudniają oglądanie wyświetlanego przez laptopa obraz. Niestety laptop posiada jedynie podstawowy zestaw złączy, co może nie zadowolić bar...
0%
chip.pl
Updated:
2014-07-25
Najnowsza odsłona popularnego notebooka z ekranem 15,6 cala, który przeznaczony jest do użytku domowego. W nowej wersji zmieniono nieco stylistykę obudowy oraz poprawiono jakość materiałów. Najnowszy Pavilion dv6-7070ew prezentuje się bardzo elegancko i s...
Good Wydajny, czterordzeniowy procesor Intel Core i7 trzeciej generacji, Dodatkowy układ graficzny z obsługą technologii Nvidia Optimus, Wygląd i jakość wykonania, Napęd Bluray, Obsługa technologii Intel Wireless Display...
Bad Błyszczący ekran o niskiej rozdzielczości...
Bottom line Najnowsza odsłona popularnego notebooka z ekranem 15,6 cala, który przeznaczony jest do użytku domowego. W nowej wersji zmieniono nieco stylistykę obudowy oraz poprawiono jakość materiałów. Najnowszy Pavilion dv6-7070ew prezentuje się bardzo elegancko i s...
0%
chip.pl
Updated:
2014-07-25
Ładny i dobrze wykonany uniwersalny notebook wyposażony w nowoczesny układ APU AMD A6-3410MX. Podwójna grafika (zintegrowana z procesorem oraz dodatkowa) zapewnia dobre osiągi w grach 3D. Czterordzeniowy procesor nie jest demonem wydajności, ale zapewnia...
Bottom line Ładny i dobrze wykonany uniwersalny notebook wyposażony w nowoczesny układ APU AMD A6-3410MX. Podwójna grafika (zintegrowana z procesorem oraz dodatkowa) zapewnia dobre osiągi w grach 3D. Czterordzeniowy procesor nie jest demonem wydajności, ale zapewnia...
0%
Pokaż wszystkie
Customer service details
X