Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

HP U6406E rozszerzenia gwarancji

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
HP
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
U6406E
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
U6406E
Kategoria
Rozszerzenie gwarancji i pomocy oferowanej przez producenta/sprzedawcę tak, aby zakup był zabezpieczony przez dłuższy okres.
Rozszerzenia gwarancji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezHP: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 67124
Statystyki oparte są o 92458 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 90376 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 05 sie 2020 11:37:50
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu HP U6406E rozszerzenia gwarancji:
To krótkie podsumowanie HP U6406E rozszerzenia gwarancji arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

HP U6406E, 5 rok/lata, Na miejscu, Następny dzień roboczy (NDR)

Długie podsumowanie opisu HP U6406E rozszerzenia gwarancji:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie HP U6406E rozszerzenia gwarancji oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

HP U6406E. Liczba lat: 5 rok/lata, Model: Na miejscu, Następny dzień roboczy (NDR)

Cechy
Liczba lat
Czas używania produktu.
5 rok/lata
Model
Cechy urządzenia.
Na miejscu
Cechy
Następny dzień roboczy (NDR)
Yes
Wsparcie na miejscu
Yes
Kompatybilność
Inne produkty, z którymi urządzenie może być użyte.
HP LaserJet P3005
Państwo Dystrybutor
Nederland 2 distributor(s)
United Kingdom 3 distributor(s)
España 2 distributor(s)
France 2 distributor(s)
Österreich 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Australia 1 distributor(s)