Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

I.R.I.S. Cardiris 3.0 Dutch

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
I.R.I.S.
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Cardiris 3.0 Dutch
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
SCISTPANL300
Kategoria
Oprogramowanie Optical character reader (OCR)
Programy OCR
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez I.R.I.S.: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 15 lip 2005
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 4767
Statystyki oparte są o 80297 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 15-07-05 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 78478 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 29 mar 2017 11:26:20
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu I.R.I.S. Cardiris 3.0 Dutch:
To krótkie podsumowanie I.R.I.S. Cardiris 3.0 Dutch arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

I.R.I.S. Cardiris 3.0 Dutch, 85 MB, 64 MB, Intel Pentium, PC, Windows XP/ME/2000/98

Długie podsumowanie opisu I.R.I.S. Cardiris 3.0 Dutch:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie I.R.I.S. Cardiris 3.0 Dutch oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

I.R.I.S. Cardiris 3.0 Dutch. Minimalna ilość miejsca na dysku: 85 MB, Minimalna ilość pamięci RAM: 64 MB, Minimalny procesor: Intel Pentium

Szczegóły Techniczne
Obsługiwane nośniki
Rodzaj nośników, których można użyć z tym produktem.
CD
Wymagania systemowe
Minimalna ilość miejsca na dysku
Minimalne miejsce na dysku twardym wymagane do przechowywania lub uruchomienia programu komputerowego lub systemu operacyjnego.
85 MB
Wymagania systemowe
Minimalna ilość pamięci RAM
Minimalna pamięć RAM wymagana do uruchomienia programu kopmuterowego lub systemu operacyjnego.
64 MB
Minimalny procesor
Najniższa prędkość pracy procesora komputera lub minimalna wydajność procesora potrzebna do uruchomienia określonego programu.
Intel Pentium
Platforma
Opis platformy technologicznej, łącznie z procesorem, chipsetem, oprogramowaniem platformy oraz możliwościami łączenia z siecią bezprzewodową.
PC
System operacyjny
Lista systemów operacyjnych przetestowanych i zgodnych z tym produktem, w tym wersja i nazwa własna produktu
Windows XP/ME/2000/98
Customer service details
X