Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
10N3110
Kategoria
Składniki sprzętowe komputera
Komponenty
Jakość arkusza dokumentowego: tylko dane logistyczne
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 240
Statystyki oparte są o 94302 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92172 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 17 Dec 2010 15:10:07
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE:
To krótkie podsumowanie IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE

Długie podsumowanie opisu IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM WTY ELEC SERVPAC 3YR IOE 24X7 4HR Software License 10N3110 (MAINTE

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.