Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM ServicePac PC634

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
ServicePac PC634
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
12X6610
Kategoria
Rozszerzenie gwarancji i pomocy oferowanej przez producenta/sprzedawcę tak, aby zakup był zabezpieczony przez dłuższy okres.
Rozszerzenia gwarancji
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 17 wrz 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 30892
Statystyki oparte są o 77635 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 17-09-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 75841 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 01 maj 2018 12:34:38
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM ServicePac PC634:
To krótkie podsumowanie IBM ServicePac PC634 arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM ServicePac PC634, 3 rok/lata, 5x9

Długie podsumowanie opisu IBM ServicePac PC634:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM ServicePac PC634 oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM ServicePac PC634. Liczba lat: 3 rok/lata, Czas serwisowania (dni x godziny): 5x9

Opis ogólny
Liczba lat
Czas używania produktu.
3 rok/lata
Czas serwisowania (dni x godziny)
5x9
Opis ogólny
Klasy obsługi
Extended service agreement
Termin i warunki
4 hours response
Zawiera
Hardware
Państwo Dystrybutor
France 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
Switzerland 1 distributor(s)
Polska 1 distributor(s)
Customer service details
X