Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM 146.8GB HDD 146.8GB Fibre Channel dysk twardy

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
146.8GB
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
32P0765
kod EAN/UPC :
European Article Number (EAN) oraz Universal Product Code (UPC) są lepiej znane jako kody kreskowe na opakowniu produktów, które służą unikatowej identyfikacji produktów w sklepie lub podczas procesu logistycznego. Jeden arkusz dokumentacyjny może zawierać wiele kodów kreskowych w zależności od wariacji logistycznej takiej jak opakowanie lub państwo.
7612392153757
Kategoria
Dyski twarde są dzisiaj najszybszymi trwałymi nośnikami pamięci i mają dużą pojemność. Z tych dwóch powodów są najbardziej używanymi nośnikami pamięci w komputerach i serwerach. Podczas zakupu nowego twardego dysku istnieją trzy ważne aspekty, które trzeba rozważyć: - podłączenie dysku z komputerem lub z innym urządzeniem, które będzie używane z dyskiem, ma duży wpływ na szybkość czytania danych z dysku i zapisywania na dysk. Upewnij się, że podłączenie dysku jest kompatybilne z Twoim komputerem! - Prędkość obrotowa jest także ważna dla szybkości odczytu danych z dysku i zapisu na dysk. – Nie mniej ważna jest pojemność pamięci dysku, czyli ilość danych jaka może być zapisana na dysku.
Twarde dyski
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 30560
Statystyki oparte są o 79333 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77536 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 19 maj 2018 08:00:10
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM 146.8GB HDD 146.8GB Fibre Channel dysk twardy:
To krótkie podsumowanie IBM 146.8GB HDD 146.8GB Fibre Channel dysk twardy arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM 146.8GB, 3.5", 146,8 GB, 10000 RPM, Fibre Channel, 8 MB, HDD

Długie podsumowanie opisu IBM 146.8GB HDD 146.8GB Fibre Channel dysk twardy:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM 146.8GB HDD 146.8GB Fibre Channel dysk twardy oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM 146.8GB. Typ dysku twardego: 3.5", Pojemność twardego dysku: 146,8 GB, Szybkość obrotowa: 10000 RPM, Interfejs dysku twardego: Fibre Channel, Typ napędu: HDD, Rozmiar bufora: 8 MB

Napęd
Typ napędu *
Rodzaj lub kategoria urządzenia.
HDD
Pojemność twardego dysku *
Maksymalna pojemność dysku twardego w gigabajtach (1 GB = 1 miliard bajtów)
146,8 GB
Interfejs dysku twardego *
Sposób, w jaki dysk twardy podłączony jest do reszty komputera przez magistralę, taką jak ATA lub SCSI.
Fibre Channel
Szybkość obrotowa *
Prędkość obrotowa (prędkość rotacyjna) dysku wyrażona w ilości obrotów na minutę. Im większa ilość rotacji tym sprawniej pracuje dysk.
10000 RPM
Typ dysku twardego *
Ilość danych, które można przechowywać na dysku twardym.
3.5"
Element dla *
Wskazuje przedmiot, którego element może stanowić dany produkt.
Serwer/stacja robocza
Rozmiar bufora
Zarezerwowany segment pamięci na dysku urządzenia używanego do przechowywania przetwarzanych danych.
8 MB
Napęd
Średni czas dostępu
4,7 ms
Średnie opóźnienie
Średni czas potrzebny do momentu rozpoczęcia pracy (na przykład odczytu pliku z dysku twardego) przez urządzenie.
3 ms
Ilosc glowic
4
Pozostałe właściwości
Tempo transmisji dysku twardego
Szybkość transmisji twardego dysku oznacza rzeczywistą prędkość odczytu bitów z powierzchni talerza lub zapisu bitów na niej. Zazwyczaj jest ona wyrażona w jednostkach megabitów na sekundę, w skrócie Mbit / s lub Mb / s lub Mbps.
200 Mbit/s
Prędkość transferu w trybie ciągłym
42 MB/s
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 2 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)
Deutschland 1 distributor(s)
España 1 distributor(s)
Italia 1 distributor(s)
Customer service details