Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N kabel sieciowy 1,5 m Zielony

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
40K5643
Kategoria
Każdy typ sieci ma swój własny rodzaj kabli. Dzisiejszym standardem do użytku domowego i biurowego jest Ethernet. Dla Fast Ethernet i Gigabit Ethernet potrzebna jest kategoria okablowania 5. Kable Ethernet mogą mieć złącza na dwa różne sposoby: zwykły i usieciowiony. Zazwyczaj potrzebna jest zwykła wersja, chyba że chce się podłączyć dwa urządzenia bezpośrednio do siebie, wtedy najbardziej nowoczesne urządzenia sieci Ethernet automatycznie wykryją rodzaj kabla jaki jest użyty i dostosują do niego ustawienia, więc będą pracowały z dwoma rodzajami.
Kable sieciowe
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przezIBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 13248
Statystyki oparte są o 94177 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 92030 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 07 lis 2017 03:12:26
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N kabel sieciowy 1,5 m Zielony:
To krótkie podsumowanie IBM e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N kabel sieciowy 1,5 m Zielony arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N, 1,5 m, Zielony

Długie podsumowanie opisu IBM e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N kabel sieciowy 1,5 m Zielony:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N kabel sieciowy 1,5 m Zielony oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM e1350 1.5 Meter Green Ethernet Cable Mfr P/N. Długość kabla: 1,5 m, Kolor kabla: Zielony

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Państwo Dystrybutor
United Kingdom 1 distributor(s)
Danmark 1 distributor(s)