Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM Accessories 3607-16X

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Accessories 3607-16X
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
49P3243
Kategoria
Urządzenie przechowujące dane zawierające jeden lub więcej napędów taśmowych, pewną liczbę gniazd na taśmy, czytnik kodów identyfikujący taśmy i zautomatyzowaną metodę ich ładowania. Biblioteka taśm z jednym napędem to auto loader.
Streamery, autoloadery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 5710
Statystyki oparte są o 79348 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 77553 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 08 gru 2016 11:04:13
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM Accessories 3607-16X:
To krótkie podsumowanie IBM Accessories 3607-16X arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM Accessories 3607-16X, 449,6 mm, 702,8 mm, 88,9 mm, 19,8 kg

Długie podsumowanie opisu IBM Accessories 3607-16X:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM Accessories 3607-16X oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM Accessories 3607-16X. Szerokość produktu: 449,6 mm, Długość urządzenia: 702,8 mm, Wysokość urządzenia: 88,9 mm

Waga i rozmiary
Szerokość produktu
Miara szerokości.
449,6 mm
Długość urządzenia
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
702,8 mm
Waga i rozmiary
Wysokość urządzenia
Wysokość produktu.
88,9 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
19,8 kg
Customer service details