Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM xSeries and Netfinity server 8670-11X 2GHz serwer

Dodaj do porównania
Możesz porównać jedynie produkty które są w pełni opisane w standardowym formacie Icecat i przyporządkowane do tej samej kategorii.
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
xSeries and Netfinity server 8670-11X
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
K011XEU
Kategoria
Serwery są nadzwyczaj mocnymi, niezawodnymi komputerami, które zostały specjalnie zaprojektowane dla aplikacji serwerowych. Na przykład, obsługującymi strony internetowe, dużą bazę danych lub wspólną dla wielu użytkowników przestrzeń pamięci. Serwery zwykle nie są zbyt ciche i prawie nie dostarczają wydajności graficznej, co sprawia, że nie nadają się do wykorzystania jako komputer osobisty. Jeżeli potrzebujesz wiele serwerów, wybierz jako model rack montażowy. Te modele potrzebują mniej miejsca, a Twoje pomieszczenie na serwer pozostanie schludne.
serwery
Jakość arkusza dokumentowego: utworzony przez IBM
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 9521
Statystyki oparte są o 75469 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 73738 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 08 wrz 2017 14:13:41
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM xSeries and Netfinity server 8670-11X 2GHz serwer:
To krótkie podsumowanie IBM xSeries and Netfinity server 8670-11X 2GHz serwer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
IBM xSeries and Netfinity server 8670-11X, 2 GHz, 0,5 GB
Długie podsumowanie opisu IBM xSeries and Netfinity server 8670-11X 2GHz serwer :

IBM xSeries and Netfinity server 8670-11X. Typ procesora: Intel® Xeon®, Taktowanie procesora: 2 GHz. Pamięć wewnętrzna: 0,5 GB

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM xSeries and Netfinity server 8670-11X 2GHz serwer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.
Procesor
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2 GHz
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Xeon®
Liczba procesorów *
Liczba procesorów oraz wsparcie multi-processingu dostępna z produktem.
1
Typ procesora pamięci
L2
Procesor cache
0,512 MB
Maksymalna liczba procesorów SMP
2
Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,5 GB
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
443,6 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
698 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
85,4 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
28,1 kg
X