Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer

X
Dodaj do porównania
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Rodzina produktu:
Rodzina produktów to ogólna nazwa towarowa marki, która zawiera szeroką gamę produktów, które mogą obejmować wiele kategorii. Rodzinę produktów zawarta jest w tytule produktu Icecat.
eServer
Seria produktu:
Seria produktu jest wskazówką marki, zazwyczaj zaokrąglana jest do pełnych liczb takich jak 300. Pozwala to na identyfikacje grup produktów w obrębie jednej kategorii, które technicznie są bardzo podobne. Nie zamieszczamy serii produktu w tytule produktu, w arkuszach dokumentacyjnych Icecat by uniknąć pomyłek.
xSeries
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
xSeries 235
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
K121XEU
Kategoria
Serwery są nadzwyczaj mocnymi, niezawodnymi komputerami, które zostały specjalnie zaprojektowane dla aplikacji serwerowych. Na przykład, obsługującymi strony internetowe, dużą bazę danych lub wspólną dla wielu użytkowników przestrzeń pamięci. Serwery zwykle nie są zbyt ciche i prawie nie dostarczają wydajności graficznej, co sprawia, że nie nadają się do wykorzystania jako komputer osobisty. Jeżeli potrzebujesz wiele serwerów, wybierz jako model rack montażowy. Te modele potrzebują mniej miejsca, a Twoje pomieszczenie na serwer pozostanie schludne.
serwery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 01 gru 2004
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 16715
Statystyki oparte są o 74646 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 01-12-04 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 72914 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 08 wrz 2017 14:13:02
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Długa nazwa produktu IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer :
Krótki, edytorski opis IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer

xSeries 235, 1x 2.0GHz (400MHz) Xeon (512KB), 256MB PC2100 ECC DDR SDRAM, 0GB HDD (open bay), Ultra320 SCSI, 48X-20X CD-ROM, SVGA, Ethernet, PCI, Tower, 6/10
Więcej>>>

IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer:
Oficjalny tekst marketingowy IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer został dodany przez producenta
- 5U tower with rack capability via optional rack-mount kit
- Up to two Intel® XeonTM processors up to 3.2GHz with high-performance 533MHz front-side bus speed
- 512MB standard/12GB maximum PC2100 DDR ChipkillTM memory
- Up to 1.3TB Ultra320 SCSI storage, no hard disk drive standard
- Hot-swap redundant power and cooling, integrated hard disk drive mirroring and Active PCI-X slots help provide 24/7 availability and data protection.
Krótkie podsumowanie opisu IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer:
To krótkie podsumowanie IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.
IBM eServer xSeries 235, 2 GHz, 0,25 GB, DDR-SDRAM, Wieża
Długie podsumowanie opisu IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer :

IBM eServer xSeries 235. Typ procesora: Intel® Xeon®, Taktowanie procesora: 2 GHz. Pamięć wewnętrzna: 0,25 GB, Typ pamięci wewnętrznej: DDR-SDRAM. Obudowa: Wieża

Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM eServer xSeries 235 2GHz Wieża serwer oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Dziękujemy za zamówienie uzupełnienia arkusza dokumentacyjnego przez Icecat.

Twój arkusz dokumentacyjny zostanie uzupełniony w ciągu kilku dni.

Procesor
Taktowanie procesora *
Prędkość mikroprocesora przy wykonywaniu poleceń czy włączaniu wibracji. Procesor wymaga określonej liczby cykli lub tyknięć zegara, aby wykonać konkretne polecenie. Im szybsze tempo, tym szybszy procesor i jego możliwośći. Prędkości zegara określa się zwykle w MHz (gdzie 1 MHz to 1 milion cykli na sekundę) lub w GHz (1 GHz to 1 tysiąc milionów cykli na sekundę). Im szybszy procesor, tym komputer będzie działał wydajniej.
2 GHz
Typ procesora *
Seria procesorów do których dany procesor należy.
Intel® Xeon®
Model procesora *
Numer modelu procesora w komputerze.
Nieokreślony
Liczba procesorów *
Liczba procesorów oraz wsparcie multi-processingu dostępna z produktem.
1
Maksymalna liczba procesorów SMP
2
Pamięć
Pamięć wewnętrzna *
Pamięć komputera, która jest bezpośrednio dostępna z procesora.
0,25 GB
Typ pamięci wewnętrznej *
Rodzaj pamięci wewnętrznej, np. RAM, GDDR5.
DDR-SDRAM
Kod korekcyjny
ECC oznacza Kodowanie korekcyjne i jest to jest pamięć, która jest w stanie wykryć i skorygować niektóre błędy pamięci bez interwencji użytkownika.
Yes
Sieć komputerowa
Cechy sieci
Gigabit Ethernet
Design
Obudowa *
Typy obudowy zawierającej elementy urządzenia.
Wieża
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
216 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
700 mm
Wysokość urządzenia *
Wysokość produktu.
440 mm
Waga produktu
Waga produktu bez opakowania (netto). W miarę możliwości waga netto podawana jest łącznie z wagą standardowego wyposażenia danego sprzętu. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że niektórzy producenci rozumieją wagę produktu jako pojedynczego urządzenia, bez uwzględnienia wagi akcesoriów i/lub zaopatrzenia.
37,5 kg
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)
Wymiary produktu (Szerokość x Głębokość x Wysokość) wyrażona w milimetrach.
216 x 700 x 440 mm
Szybkośc odczytu CD
48x
Karta graficzna
Rage XL
Kontroler dysku twardego
Cechy kontrolera dysku twardego z uwzględnieniem typu.
Ultra320 SCSI
Liczba zewnętrznych wnęk na napęd
6/3
X