Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

IBM eServer xSeries 8482-2MX serwer 3,06 GHz Mini Wieża 340 W

Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
IBM
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
eServer xSeries 8482-2MX
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
X22MXND
Kategoria
Serwery są nadzwyczaj mocnymi, niezawodnymi komputerami, które zostały specjalnie zaprojektowane dla aplikacji serwerowych. Na przykład, obsługującymi strony internetowe, dużą bazę danych lub wspólną dla wielu użytkowników przestrzeń pamięci. Serwery zwykle nie są zbyt ciche i prawie nie dostarczają wydajności graficznej, co sprawia, że nie nadają się do wykorzystania jako komputer osobisty. Jeżeli potrzebujesz wiele serwerów, wybierz jako model rack montażowy. Te modele potrzebują mniej miejsca, a Twoje pomieszczenie na serwer pozostanie schludne.
Serwery
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez IBM: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Podgląd produktu: 8022
Statystyki oparte są o 84687 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 82746 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 04 kwi 2019 04:27:54
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu IBM eServer xSeries 8482-2MX serwer 3,06 GHz Mini Wieża 340 W:
To krótkie podsumowanie IBM eServer xSeries 8482-2MX serwer 3,06 GHz Mini Wieża 340 W arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

IBM eServer xSeries 8482-2MX, 3,06 GHz, 0,5 GB, SCSI, 340 W, Mini Wieża

Długie podsumowanie opisu IBM eServer xSeries 8482-2MX serwer 3,06 GHz Mini Wieża 340 W:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie IBM eServer xSeries 8482-2MX serwer 3,06 GHz Mini Wieża 340 W oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

IBM eServer xSeries 8482-2MX. Taktowanie procesora: 3,06 GHz. Pamięć wewnętrzna: 0,5 GB. Interfejs HDD: SCSI. Zasilanie: 340 W. Obudowa: Mini Wieża

Brak dostępnych informacji Specyfikacje Zaloguj się lub zarejestruj w Full Icecat
by uzyskać dostęp do specyfikacji produktu
Przedstawione są tutaj jedynie specygikacje sponsorujących marek, które dołączyły do Open Icecat. Jeśli chcesz zobaczyć produkty z Full Icecat, zaloguj się lub poproś o dostęp do katalogu.
Customer service details