Wybierz państwo:
Wybierz język:
To jest demo wstawki do opisu produktu w formacie Icecat LIVE do Twojej strony internetowej. Ten elastyczny element może zostać dołączony do Twojego opisu produktu. Jak integrować Icecat LIVE JavaScript.

Intel Board D945GBO LGA 775 (Socket T) Micro BTX

X
Marka:
Generalny znak towarowy producenta przez który konsumenci znają ich produkty. Producent może posiadać wiele marek o innych nazwach. Niektórzy producenci licencjonują swoje marki dla innych producentów.
Intel
Nazwa produktu:
Nazwa produktu to identyfikator produktu danej marki, często modelowa nazwa, lecz nie w pełni unikatowa jako, że może zawierać pewne warianty produktowe. Nazwa produktu to kluczowa część tytułu produktu Icecat w arkuszu dokumentacyjnym.
Board D945GBO
Kod produktu :
Unikatowy identyfikator produktu marki. Wielokrotne kody produktu mogą zostać zmapowane do jednego, macierzystego arkusza dokumentacyjnego jeśli specyfikacje są identyczne. Mapujemy niepoprawne kody lub czasami logistyczne warianty.
BLKD945GBOLKR
Kategoria
Płyta główna, jest elementem łączącym wszystkie poszczególne części komputera. Często ma kilka zintegrowanych elementów, jakich jak karta dźwiękowa, umożliwiająca komputerowi odtwarzanie muzyki lub karta sieciowa, łącząca komputer z siecią. Standardową formą współczynnika (rozmiar) płyty głównej jest ATX, potrzebna jest przynajmniej jedna midi-tower, aby ją wpasować. Płyty główne MicroATX są często kompletne i mają więcej urządzeń pokładowych jak karta graficzna i mieszczą się w mniejszych obudowach, ale są zazwyczaj mniej rozbudowane.
Płyty główne
Jakość arkusza dokumentowego: tworzony/ standaryzowany przez Icecat
Jakość opisu produktów w arkuszu danych może lokalizować się na paru poziomach :
tylko dane logistyczne: Posiadamy jedynie podstawowe informacje pobrane od naszych dostawców. Dane nie zostały jeszcze edytowane przez naszych edytorów.
utworzony przez Intel: dane zostały pobrane z oficjalnego źródła, którym jest producent. Jednakże nie zostały one jeszcze zstandaryzowane przez edytora Icecat.
tworzony/ standaryzowany przez Icecat: arkusz dokumentacyjny został stworzony lub ustandaryzowany przez edytora Icecat.
Zawarte od: 28 sty 2006
Data uwzględnienia produktu w cenniku partnera sprzedaży w Icecat
Podgląd produktu: 6729
Statystyki oparte są o 81706 korzystając z stron ecommerce (sklepy internetowe, dystrybutorzy, porównywarki cenowe, ecommerce ASP itp.) 28-01-06 Tylko sponsorujace marki są zawarte w bezpłatnym katalogu Open Icecat, a ich kontent dustrybuowany i używany przez 79844 użytkownicy bezpłatnego Open Icecat.
Informacja na temat modyfikacji: 01 lip 2018 16:41:11
Dane ostatniej zmiany w opisie tego produktu w Icecat.
Więcej>>>
Krótkie podsumowanie opisu Intel Board D945GBO LGA 775 (Socket T) Micro BTX:
To krótkie podsumowanie Intel Board D945GBO LGA 775 (Socket T) Micro BTX arkusza dokumentacyjnego zostało wygenerowane automatycznie i używa tytułu produktu i pierwszych sześć kluczowych specyfikacji.

Intel Board D945GBO, 4 GB, Intel, LGA 775 (Socket T), 0, 1, 0+1, Intel® 82573L, Gigabit (10/100/1000 Mbits/sec)

Długie podsumowanie opisu Intel Board D945GBO LGA 775 (Socket T) Micro BTX:
Jest to automatycznie wygenerowane, obszerne zestawienie Intel Board D945GBO LGA 775 (Socket T) Micro BTX oparte na trzech pierwszych specyfikacjach z pięciu pierwszych grup specyfikacyjnych.

Intel Board D945GBO. Maksymalna pojemność pamięci: 4 GB. Producent procesora: Intel, Gniazdko procesora: LGA 775 (Socket T). Poziomy raid: 0, 1, 0+1. Kontrloer LAN: Intel® 82573L, Cechy sieci: Gigabit (10/100/1000 Mbits/sec). Rodzaj płyty: Micro BTX, Kanały wyjścia audio: 7.1 kanały

Pamięć
Liczba gniazd pamięci
4
Maksymalna pojemność pamięci
Maksymalna pamięć wewnętrzna dostępna dla danego urządzenia.
4 GB
Procesor
Producent procesora *
Producent procesora.
Intel
Gniazdko procesora *
Komponenty mechaniczne i połączenia elektryczne pomiędzy mikroprocesorem a obwodem drukowanym (PCB). Pozwala to na wymianę procesora bez potrzeby lutowania.
LGA 775 (Socket T)
Kontrola przechowywania
Poziomy raid
RAID (nadmiarowa macierz niezależnych dysków) polega na współpracy dwóch lub więcej dysków twardych w taki sposób, aby zapewnić dodatkowe możliwości, nieosiągalne przy użyciu jednego dysku jak i kilku dysków podłączonych jako oddzielne.
0, 1, 0+1
Włącznik
Ilość gniazd USB 2.0 *
Końcówka kabla z wtyczką USB 2.0. USB 2.0 pojawił się na rynku w kwietniu 2000 (teraz nazywany "Hi-Speed") Urządzenia zgodne z warunkami nowej specyfikacji mogą pracować z maksymalną szybkością 480 Mbit/s. Rzeczywista szybkość przesyłu danych zależy od konstrukcji urządzenia i wynosi do 280 Mbit/s.
4
Ilość równoległych gniazd ATA *
Liczba równoległych złącz ATA (PATA) - interfejsu systemowego przeznaczonego do komunikacji z urządzeniami przechowującymi dane, takimi jak dyski twarde, dyskietki, napędy optyczne.
1
Ilość gniazd SATA
4
Ilość gniazd IEEE1394
2
Gniazdo stacji dyskietek
Yes
Tablica rozdzielcza
Liczba portów USB 2.0 *
Porty USB 2.0 posiadają prędkość transmisji danych 480 Mbps i są wstecznie kompatybilne z USB 1.1. Istnieje możliwość podłączania do nich różnego rodzaju urządzeń peryferyjnych.
4
Liczba portów ps/2 *
Liczba złącz PS / 2 dla klawiatury i myszy. Ich nazwa pochodzi od IBM Personal System / 2.
2
Liczba portów IEEE 1394/Firewire *
Liczba portów IEEE 1394/FireWire. Interfejs IEEE 1394 to standard łącza szeregowego umożliwiającego szybką komunikację i synchroniczne usługi w czasie rzeczywistym. Opracowany w roku 1995 dla komputerów osobistych i cyfrowych urządzeń optycznych. Rozwijany przez firmę Apple Inc., która nazwała go FireWire. Można go porównać do bardziej popularnego łącza USB.
1
Wyjścia słuchawkowe
Liczba gniazd/portów do podłączania słuchawek.
1
Mikrofon
Gniazdo, do którego podłączany jest mikrofon.
Yes
Tablica rozdzielcza
Port wyjścia s/pdif
Port S/PDIF (Sony/Philips Digital Interconnect Format) jest dostępny. S/PDIF to cyfrowy interkonekt audio, używany w sprzęcie audio, w przypadku stosunkowo krótkich odległości. Sygnał jest przesyłany albo kabla koncentrycznego z RCA lub kabla światłowodowego ze złączami TOSLINK.
Yes
Liczba równoległych portów komunikacyjnych
Liczba równoległych portów komunikacyjnych. Port równoległy to rodzaj interfejsu w komputerze do podłączania urządzeń peryferyjnych. W informatyce port równoległy to fizyczny interfejs komunikacji równoległej. Były popularne w latach 80. i 90. (głównie zgodne ze standardem IEEE 1284) ale teraz są zastępowane przez inne porty, np. USB.
1
Szeregowe porty komunikacyjne
Liczba portów szeregowych w komputerze lub urządzeniu peryferyjnym. Port szeregowy to fizyczny interfejs komunikacji szeregowej, przez który przesyłane są dane. Nazwa zwykle odnosi się do sprzętu zgodnego ze standardem RS-232, który ma łączyć się z modemem lub podobnym urządzeniem komunikacyjnym. W nowoczesnych komputerach i urządzeniach peryferyjnych porty szeregowe zostały w większości zastąpione przez porty USB i inne interfejsy.
1
Sieć komputerowa
Kontrloer LAN
Intel® 82573L
Cechy sieci
Gigabit (10/100/1000 Mbits/sec)
Opis ogólny
Rodzaj płyty *
Standard konstrukcji płyty głównej (ATX, BTX itp.)
Micro BTX
Kanały wyjścia audio *
Kanał wyjścia audio to układ elektryczny, który jest ścieżką dla sygnału wytwarzanego przez urządzenie. Urządzenie może posiadać kilka kanałów wyjść audio.
7.1 kanały
Zarządzanie energią
Rodzaj zasilania
Rodzaj źródła energii.
ATX
Waga i rozmiary
Szerokość produktu *
Miara szerokości.
264,2 mm
Długość urządzenia *
Odległość od przodu do tyłu przedmiotu.
266,7 mm
Pozostałe właściwości
Wyjście audio
Rodzaj dźwięku wyjściowego, które wytwarza urządzenie.
Intel High Definition Audio
Karta graficzna
Lista układów, znana również jako koprocesor graficzny; podobna do mikroprocesora zwykle obecnego na graficznych kartach akceleratorowych. Przetwarza grafikę oraz tworzy punkty i linie na ekranie.
Intel Graphics Media Accelerator 950
Gniazdo rozszerzeń
Gniazdo rozszerzeń
Lista WE/WY gniazd kart rozszerzeń, w tym ilość każdego z nich.
1 x PCI Express X16 1 x PCI Express X1 2 x PCI
Źródło Podsumowanie Testseek Przeciętne ocenianie
Recenzje
Updated:
2018-06-01 07:52:05
0%
Customer service details